مشاوره کنکور

مشاوره کنکور

به حتم کنکور یکی از آزمون های سرنوشت ساز در زندگی مان محسوب می شود. زیرا آینده کاری و تحصیلی ما در گرو کنکور است. هر چند این سال ها با پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور، دید افراد نسبت به کنکور تغییر کرده است و نحوه کنکور کوچک شده است. اما همچنان برای تحصیل در رشته های خاص و دانشگاه های برتر نیاز به قبولی در کنکور است. موفقیت در کنکور و ساختن آینده ای بهتر، نیاز به داشتن دانش مناسب، استفاده از منابع و جامع، برنامه ریزی، هدف گذاری و همراهی فردی آگاه و مطمئن و دریافت     مشاوره کنکور        دارد. اما یک مشاوره کنکور خوب دارای چه ویژگی هایی است؟ و چگونه می توان یک مشاوره کنکور حرفه ای دریافت کرد؟ در ادامه با ما همراه باشید و پاسخ بسیاری از سؤالات خود را دریافت کنید.

مشاوره برای کنکور

آیا واقعاً حضور یک مشاوره کنکور لزوم دارد؟

بله، دریافت یک      مشاوره کنکور         اهمیت بالایی دارد. آزمون کنکور یک آزمون سرنوشت ساز است و از آنجایی که مسیر آینده شما را مشخص می کند، ایجاد استرس، نگرانی، اضطراب و ترس نیز می کند. همچنین منابعی که کنکور مورد ارزیابی قرار می گیرد زیاد است و حجم بالایی نیز دارد. خواندن، یادگرفتن، به ذهن سپردن و در لحظه به یاد آوردن این حجم از مطالب نیز کار دشواری است. به همین دلیل است که دریافت مشاوره کنکور اهمیت پیدا می کند. مشاوران تحصیلی کنکور به شما کمک می کنند تا زمان خود را مدیریت کنید، بهینه درس بخوانید، تمرکز مناسب داشته باشید و استرس خود را به یک نیروی محرکه تبدیل کنید.

مشاور کنکور

از اولین اقدامات      مشاوره کنکور        ، تعیین و مشخص کردن مسیر شماست. وقتی شما یک هدف مشخص دارید، برای رسیدن به آن نیز یک مسیر مشخص دارید. بنابراین می توانید از اتمام انرژی خود برای رسیدن به مقصد استفاده کنید. تغییر پیوسته هدف به مانند تغییر مسیر است و باعث هدر رفتن انرژی و کاهش سرعت شما می شود. مشاوره کنکور هدف شما را برایتان مشخص می کند. وقتی می گوییم هدفتان را مشخص می کند، یعنی از میان کوهی از اهداف و آرزوها، هدف اصلی شما را بیرون می کشد و مسیر مستقیم برای رسیدن به آن را مشخص می کند و شما را برای رسیدن به آن یاری می کند.

مشاوره کنکور بهترین نحوه مطالعه مناسب شما را به شما یاد می دهد تا در زمانی مشخص بازده ای بیشتری داشته باشید. در این صورت شما می توانید با اطمینان گام بردارید و به سمت هدف خود حرکت کنید.

مشاوره کنکور ارشد

تنها آزمون کنکور نیست که نیاز به مشاوره دارد. بلکه کمک گرفتن از یک مشاوره کنکور برای آزمون ارشد و دکتری هم کاری عاقلانه است. هدف در کنکور ارشد تا حدی مشخص است. مگر آن که در رشته تحصیلی کارشناسی خود راضی نباشید و بخواهید در رشته دیگری تحصیل کنید. در کنکور ارشد، شما چراغ های مقصد را می بینید اما به علت داشتن زمان محدود باید مسیر مستقیم و درست را انتخاب کنید یافتن این مسیر را به مشاوره کنکور ارشد بسپارید. در این صورت است که می توانید اطمینان یابید در مسیری درست قدم بر می دارید.

یکی دیگر از ویژگی های مشاوران تحصیلی کنکور در تمام مقاطع، جلوگیری از اشتباه کردن است، هر چند بسیار کوچک باشد، کنکور آزمون خطا و امتحان نیست بنابراین برای قبولی در آن باید بهترین مسیر را انتخاب کرده و هر اشتباه کوچکی را کنار گذاشت تا مانعی برای رسیدن به هدف وجود نداشته باشد.
پیشنهاد میکنم      مشاوره کنکور        را از دست ندهید.

اگر برای کنکور خود به دنبال مشاور می گردید و مایل به دریافت مشاوره کنکور هستید، می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید. مشاوران تحصیلی آیدانیتو آماده ارائه راهنمایی به شما عزیزان هستند.

شماره تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور :    9099071974

برچسب ها: مشاوره کنکور ,

[ بازدید : 6 ]

[ چهارشنبه 22 اسفند 1397 ] 16:09 ] [ idanito ]

[ ]

انتخاب رشته دکتری سراسری

انتخاب رشته دکتری سراسری

مرحله انتخاب رشته دکتری سراسری 98 بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 98 است و داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شوند، می توانند برای انتخاب رشته اینترنتی دکتری سراسری 98 آماده شوند. در مرحله انتخاب رشته داوطلب مجاز شده می بایست 50 کد رشته محل را بر اساس علاقه و سیاست های تحصیلی و شغلی خود انتخاب کند. مجاز شدن به انتخاب رشته دکتری سراسری 98، الزاماً به معنی پذیرش در دوره ی دکتری نیست و بعد از آن ظرفیت های پذیرش دانشگاه ها و نیز ارزیابی تخصصی در مصاحبه دکتری تعیین کننده خواهند بود. با توجه به اهمیت انتخاب رشته دکتری، این مقاله را به بررسی زمان، نحوه و شرایط      انتخاب رشته دکتری سراسری      اختصاص داده ایم.

شرایط انتخاب رشته دکتری سراسری

داوطلبانی که در آزمون دکتری در 3 اسفندماه شرکت نمایند و در این آزمون با توجه به کارنامه کتبی که از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود، مجاز به انتخاب رشته در دوره های مشخص شده شوند، شرایط انتخاب رشته دکتری سراسری 98 را خواهند داشت و می توانند با توجه به دفترچه انتخاب رشته دکتری که در سایت سازمان سنجش قرار داده می شود، انتخاب رشته کنند. معمولاً امکان انتخاب 50 کد رشته محل وجود دارد و لزوماً مجاز به انتخاب رشته شدن در دوره های روزانه، شبانه، پیام نور و یا بورس اعزام به خارج، به معنی پذیرفته شدن نخواهد بود. متقاضیان بورس اعزام به خارج از کشور لازم است دارای شرایطی همچون:
1. شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری و مجاز به انتخاب رشته شدن در دوره روزانه و بورس اعزام به خارج
2. انتخاب کد رتشه محل بورس اعزام به خارج در صورت داشتن شرایط بورس خارج از کشور
3. کسب حد نصاب علمی لازم در کد رشته محل انتخابی و معرفی شده توسط سازمان سنجش به مرحله مصاحبه علمی
4. کسب نمره قبولی در کد رشته محل مربوطه به شیوه آموزشی – پژوهشی

مهلت انتخاب رشته دکتری سراسری

بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری به صورت کارنامه از طریق سایت سازمان سنجش در هفته آخر فروردین ماه، داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می شوند، مهلت دارند در نیمه اول اردیبهشت ماه، انتخاب رشته نمایند. مهلت انتخاب رشته دکتری سراسری 98 قابل تمدید نیست و اگر امکانی برای تمدید آن باشد، بسیار کم است. از این رو لازم است داوطلبان در زمان تعیین شده با توجه به دفترچه      انتخاب رشته دکتری سراسری      و ضوابط و اصول انتخاب رشته صحیح، انتخاب رشته دکتری را انجام دهند.

نحوه انتخاب رشته دکتری سراسری

با ورود به سامانه انتخاب رشته اینترنتی که از دو راه 1- کد پیگیری و شماره پرونده 2- کد ملی، شماره پرونده و شماره داوطلب، امکان پذیر است، امکان انتخاب 50 کد رشته محل وجود دارد. فرم انتخاب رشته، نام دانشگاه، نام رشته و گرایش و کد رشته را شامل می شود.
داوطلبان لازم است کمترین خطا را در       انتخاب رشته دکتری سراسری       باشند و ابتدا فرم پیش نویس را پر نموده تا نسبت به اشتباهات احتمالی آگاه شوند و آن را رفع کنند. کارنامه قبولی که رتبه و درصدهای دروس را در بر می گیرد، تعیین کننده نوع دوره هایی است که فرد مجاز به انتخاب رشته در آنهاست. از این رو با توجه به این دوره ها و علاقه و دیگر اهداف تحصیلی و شغلی وی، 50 کد رشته، اولویت بندی می شوند و در پایان کد 15 رقمی رسید انتخاب رشته سراسری برای داوطلب صادر می شود که به منزله تأیید انتخاب رشته دکتری سراسری است. نکته ای که اهمیت دارد، این است که پذیرفته شدگان نهایی دوره روزانه آزمون ورودی دوره دکتری، حق شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری سال بعد را نخواهند داشت. از این رو ضروری است که در انتخاب رشته دقت لازم را داوطلبان داشته باشند.
در این مقاله به بررسی نکات مرتبط با انتخاب رشته دکتری سراسری پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله      انتخاب رشته دکتری سراسری       بزنید.
اگر سوالی در زمینه انتخاب رشته دکتری سراسری 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

شماره تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور  :  9099071974

 

برچسب ها: انتخاب رشته دکتری سراسری ,

[ بازدید : 6 ]

[ سه شنبه 21 اسفند 1397 ] 15:36 ] [ idanito ]

[ ]

انتخاب رشته دکتری

انتخاب رشته دکتری 

در این مقاله به موضوع انتخاب رشته دکتری پرداخته ایم. با توجه به حساسیت مقطع دکتری لازم می دانیم مراحل ورود به دانشگاه دکتری که شامل آزمون دکتری 98 ، انتخاب رشته دکتری ، مصاحبه دکتری 98 ، آیدانیتو به منظور موفقیت هر چه بیشتر داوطلبان دکتری برای هر مرحله را به صورت مجزا توضیح مفصل ارائه کرده است. در این مقاله با توجه به اهمیت موضوع به         انتخاب رشته دکتری            98پرداخته ایم و به داوطلبان دکتری توصیه می کنیم قبل از انتخاب رشته دکتری 98 این مقاله را مطالعه کنند. داوطلبان عزیز دکتری باید توجه داشته باشند که در مرحله ی انتخاب رشته ی دکتری 98 راه دانشگاه آزاد سراسری و آزاد از هم جدا خواهد شد، برای اطلاع از نحوه ی انتخاب رشته در هر دوره با ادامه مقاله همراه باشید.

زمان و نحوه انتخاب رشته دکتری سراسری 

داوطلبان عزیزی که قصد انتخاب رشته دکتری سراسری 98 را دارند، در نیمه ی اول اردیبهشت ماه 98 به سایت اینترنتی سازمان سنجش مراجعه می کنند و فرم انتخاب رشته خود را بر اساس اولویت های انتخابی درج خواهند کرد. داوطلبان 50 انتخاب و کد رشته را در مرحله ی         انتخاب رشته دکتری             وارد خواهند کرد که همان طور که گفته شد، داوطلبان بر اساس اولویت ها از شماره 1 تا 50 کد رشته های مدنظر را وارد می کنند.

زمان و نحوه انتخاب رشته دکتری آزاد 

داوطلبان عزیزی که قصد دارند در انتخاب رشته دکتری آزاد 98 شرکت داشته باشند، در تاریخ نیمه ی اول اردیبهشت ماه 98 به سایت اینترنتی دانشگاه آزاد مراجعه کنند. داوطلبان پس از مشاهده ی کارنامه ی خود در سایت سازمان سنجش و با توجه به کد شناسناسه که در کارنامه منتشر شده در سازمان سنجش موجود می باشد، در انتخاب رشته دکتری آزاد 98 شرکت کنند. داوطلبان این دوره مجاز به وارد کردن 40 کد رشته در فرم انتخاب رشته می باشند.  داوطلبان عزیز برای انتخاب رشته دکتری آزاد، مبلغ 46 هزار تومان را به جهت انتخاب رشته از طریق سایت دانشگاه آزاد پرداخت خواهند کرد.

شرایط انتخاب رشته دکتری 

داوطلبان در نیمه ی اول اردیبهشت 98 می توانند نتایج و وضعیت کارنامه خود را مشاهده کنند. داوطلبانی که در کارنامه مجاز به انتخاب رشته دوره روزانه و سایر دوره ها شده اند، می توانند در دوره های مجاز شده انتخاب رشته خود را انجام دهند.

معیار انتخاب رشته دکتری 

همان طور که گفته شد          انتخاب رشته دکتری             از مراحل مهم در پذیرش دانشجو می باشد. بنابراین نیاز است با کمی دقت و توجه، این مرحله را سپری کنید. برای داشتن انتخاب رشته اصولی نیاز است به چند نکته توجه داشته باشید که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

 • توجه به تراز کسب شده در آزمون دکتری 98
 • توجه به تراز قابل قبول دانشگاه های مدنظر
 • تحلیل کارنامه داوطلبان سال گذشته دکتری
 • توجه به ظرفیت ها
 • علاقمندی به رشته تحصیلی مورد نظر
 • توجه به بازار کار رشته های انتخابی
 • توجه به سطح علمی و کیفیت دانشگاه های ارائه دهنده رشته مورد نظر

بعد از انتخاب رشته دکتری چه کاری انجام دهیم

لازم است بعد از انتخاب رشته دکتری 98، مدارک مورد نیاز برای مصاحبه را آماده کنید. همچنین خود را برای مصاحبه دکتری 98 آماده کنید و از سؤالات مصاحبه و امتیازات مطلع شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقالات درج شده در آیدانیتو با موضوع          انتخاب رشته دکتری             مراجعه کنید. به داوطلبان دکتری 98 پیشنهاد می کنیم پس از انتخاب رشته دکتری 98، خود را برای مصاحبه دکتری آماده کنند و از این جهت مقاله آمادگی برای مصاحبه دکتری می تواند در این راستا به داوطلبان عزیز کمک نماید.

اگر سوالی در زمینه انتخاب رشته دکتری سراسری و آزاد ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

شماره تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور  :  9099071974

برچسب ها: انتخاب رشته دکتری ,

[ بازدید : 5 ]

[ سه شنبه 21 اسفند 1397 ] 15:36 ] [ idanito ]

[ ]

نتایج دکتری وزارت بهداشت

 

نتایج دکتری وزارت بهداشت

در این مقاله با موضوع       نتایج دکتری وزارت بهداشت       در خدمت داوطلبان و علاقمندان به تحصیل در مقطع دکتری وزارت بهداشت هستیم. در این مقاله به طور مفصل راجع به اعلام نتایج دکتری وزارت بهداشت  صحبت خواهیم کرد. در مقاله نتایج دکتری وزارت بهداشت ،  مسائلی همچون نتایج اولیه دکتری وزارت بهداشت و اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98، موفقیت در نتایج دکتری وزارت بهداشت 98 و جدول امتیازات مصاحبه و آزمون کتبی دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی ... مورد بررسی قرار می گیرد.

نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 از طریق سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjesh انجام می شود. و همان طور که اطلاع دارید، آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 در نیمه دوم اردیبهشت برگزار می شود. داوطلبان دکتری وزارت بهداشت 98 می توانند تا دو روز بعد از درج کلید سؤالات در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی، نسبت به سؤالات آزمون وزارت بهداشت اعتراض خود را ثبت کنند. لازم به ذکر است آزمون دکتری وزارت بهداشت در 10 شهر تهران، اصفهان، تبریز، شیراز، مشهد، اهواز، کرمان، زنجان، ساری و کرمانشاه برگزار خواهد شد. طبق روال سال گذشته انتظار می رود نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت در نیمه ی دوم خردادماه (هفته آخر خرداد) اعلام شود.

موفقیت در نتایج دکتری وزارت بهداشت 98

داوطلبان دکتری وزارت بهداشت 98 برای موفقیت در اعلام        نتایج دکتری وزارت بهداشت       به چه نکاتی باید توجه کنند؟

 • به زمان انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت توجه داشته باشید.
 • برای انتخاب رشته به رشته های مرتبط با رشته تحصیلی خود توجه کنید.
 • علاقه مندی به رشته تحصیلی مهم ترین شرط انتخاب رشته می باشد.
 • توجه به بازار کار در آینده در انتخاب رشته مناسب امری ضروری است.
 • انتخاب دانشگاه مورد نظر بر طبق اولویت های شخصی و... وارد کنید.

بعد از اعلام نتایج دکتری وزارت بهداشت، داوطلبان به مصاحبه دعوت خواهد شد. داوطلبانی که قصد ورود به دکتری وزارت بهداشت دارند، باید بعد از اعلام نتایج دکتری وزارت بهداشت خود را برای مصاحبه آماده کنند.

اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98

همان طور که مطلع هستید داوطلبانی که در        نتایج دکتری وزارت بهداشت        که در هفته ی آخر خرداد ماه مشخص خواهد شد، مورد پذیرش قرار گرفته اند به مصاحبه دعوت خواهند شد. زمان مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98 در زمان اعلام نتایج آزمون مشخص خواهد شد و حدود دو هفته بعد از برگزاری مصاحبه نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98 اعلام خواهد شد. موفقیت در نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98 ورود به دانشگاه را به دنبال خواهد داشت. به عبارتی در صورتی که داوطلبان در مصاحبه مورد تایید اساتید مصاحبه کننده قرار نگیرند، از ورود به دانشگاه باز خواهند ماند.  در نهایت پس از بررسی دقیق نتایج دکتری وزارت بهداشت ، به داوطلبان خواهان پذیرش در مقطع دکتری وزارت بهداشت پیشنهاد میکنیم مقاله        نتایج دکتری وزارت بهداشت       را مطالعه کنند.
اگر سوالی در زمینه نتایج دکتری وزارت بهداشت 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

شماره تماس فقط با تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور : 9099071974

برچسب ها: نتایج دکتری وزارت بهداشت ,

[ بازدید : 6 ]

[ دوشنبه 20 اسفند 1397 ] 15:27 ] [ idanito ]

[ ]

نحوه انتخاب رشته دکتری

نحوه انتخاب رشته دکتری

من که دیده ام، حدس می زنم که شما هم دیده باشید. می پرسید چه کسی را! همان داوطلب بخت برگشته ای را که با وجود رتبه ی نسبتاً خوبی که در کنکور کسب کرده، قبول نشده است. در این مرحله است که هر چه فکر می کنیم، عامل دیگری جز عدم آگاهی از اصول صحیح و     نحوه انتخاب رشته دکتری     به ذهنمان نمی رسد. با توجه به اینکه آزمون های دکتری دانشگاه های سراسری و آزاد با یکدیگر تلفیق شده اند و به صورت همزمان برگزار می شوند، داوطلبان آزمون دکتری، در حالی که یک علامت سؤال بسیار بزرگ در بالای سرشان آویزان بود، بین زمین و هوا معلق ماندند. ما این مقاله را می نویسیم تا به این دوستان عزیز در پاکسازی علامت سؤال بالای سرشان کمک کنیم تا بلکه پس از یافتن این مهم، دوباره بتوانند به روی زمین برگردند و انتخاب رشته را به صورت آموزگاری جدی در نظر بگیرند که صد البته هیچ شوخی با آن ها ندارد و با کوچکترین خطایی ، امضای مشروطی را به پای برگه شان می اندازد. با توجه به اهمیت انتخاب رشته در قبولی، این مقاله را به      نحوه انتخاب رشته دکتری      اختصاص دادیم.

مشاوره انتخاب رشته دکتری

حالت های مختلفی از مجاز شدن وجود دارد  و البته حالت های مختلفی هم از مجاز نشدن  وجود دارد. اما از آنجا که آرزو  برجوانان عیب نیست، ما آرزو می کنیم که همواره در همگی دوره های زندگی از جمله همین دوره های آزمون دکتری مجاز اعلام شوید. دومین قدم پس از مجاز اعلام شدن، مطالعه ی دقیق دفترچه انتخاب رشته دکتری است. با دقت مطالعه کردن این دفترچه و     مشاوره انتخاب رشته دکتری    به اوج گرفتن شما نسبت به سایر رقیبانی که حوصله ی خواندنش را ندارند، کمک شایانی می کند. قدم سوم، انتخاب 50 کد رشته محل است. از آنجایی که هیچ محدودیتی برای اینکه به مصاحبه دعوت شوید وجود ندارد و این امکان وجود دارد که هر داوطلب حد نصاب تمامی انتخاب هایی را که داشته است کسب کند، پیشنهاد ما این است که انتخاب هایتان را ابتدا بر روی کاغذ بنویسید و سپس آن ها را بر اساس علاقه مندی تان از بیشترین به کمترین و از بالا به پایین مرتب نمایید.

     مشاوره انتخاب رشته دکتری    توصیه های زیر به شما کمک خواهند کرد که در انتخاب رشته، حرفه ای تر عمل کنید

 • رتبه 1 ها الزاماً قبول نمی شوند

از آنجایی که مصاحبه به همان میزان آزمون کتبی در قبولی شما سهم دارد، پس عاقلانه نیست که با وجود رتبه خوبی که در کنکور کسب کرده اید، پیش از مصاحبه، کلاهتان را بالا بیاندازید و مطئمن باشید که قبول خواهید شد، چرا که احتمال قبول شدن کسی که پس از مصاحبه کلاهش را بالا می اندازد، بالاتر است.

 • مصاحبه مهم است!

به جرأت می توان گفت احتمال قبولی شما در دانشگاه محل تحصیل تان در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به مراتب بیشتر از دانشگاه هایی است که شما را اصلاً نمی شناسند. البته منطقی تر این است که به قدری در مصاحبه قوی ظاهر شوید که جذب و تحصیل شما در دانشگاه مورد نظر مایه ی افتخار آن دانشگاه باشد.

 • از این شاخه به آن شاخه نپرید!

اگر با گرایش تحصیلی تان مشکلی ندارید ، لطفاً به خاطر تنوع یا مد بودن گرایشی دیگر، تصمیم به تغییر گرایش ندهید! البته تغییر گرایش اگر با دلیل ، پشتوانه علمی و منطق باشد، بسیار هم پسندیده است ولی اگر دلیل قانع کننده ای بر آن ندارید، حتی حرفش را هم به میان نیاورید. و با مشاوره و اصول صحیح و      نحوه انتخاب رشته دکتری      درست آن رشته ای را انتخاب کنید که علاقه دارید.

 • خواندن اصلاحات دفترچه از اوجب واجبات است

فکر نمی کنم که این موضوع نیاز به توضیح چندانی داشته باشد، چرا که فردی که تا مقطع دکتری ادامه ی تحصیل داده، حتماً مطلع است که پس از آزمون، دفترچه اصلاحاتی منتشر می شود که امکان تغییر و یا حذف و اضافه شدن برخی از  کد رشته ها وجود خواهد داشت. پس با      مشاوره انتخاب رشته دکتری     با مشاورین حرفه ای آیدانیتو و خواندن دقیق دفترچه انتخاب رشته دکتری بهترین رشته مد نظرتان را انتخاب کنید.

 • اگر سهمیه مربی دارید، بخوانید!

این یک فرصت بی نظیر برای شماست که به صورت پژوهش محور تحصیل کنید. چرا که هزینه ی تحصیل تان از طرف مؤسسه ای که در آن مربی هستید، پرداخت می شود. پس در فرآیند انتخاب رشته حتما به این نکتع توجه نمایید.

 • نا امید نباشید!

در سال های اخیر، میزان نگرانی درباره قبولی رتبه های برتر به مراتب بیشتر از سایر رتبه هاست. پس اصلاً نا امید نباشید. به این نکته هم توجه داشته باشید که اگر لزومی نداشت، دانشگاه ها به صورت چند برابر ظرفیت، اقدام به دعوت به مصاحبه نمی کردند. پس اگر دعوت به مصاحبه شدید، امکان قبولی شما به اندازه ی سایر مدعوین خواهد بود. تمام تلاشتان را به کار گیرید تا رزومه ی علمی پژوهش خوبی را ارائه دهید.

در این مقاله به      نحوه انتخاب رشته دکتری      پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله مشاوره کنکور دکتری بزنید.

انتخاب رشته سراسری – انتخاب رشته آزاد

با اینکه دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دکتری سراسری و آزاد با هم تلفیق شده و آزمون دکتری سراسری و آزاد در یک روز و یک زمان برگزار می شود ولی روند انتخاب رشته کمی متفاوت است و  انتخاب رشته دانشگاه سراسری به صورت مجزا از دانشگاه آزاد انجام می گیرد به طوری که برای انتخاب رشته دانشگاه سراسری بایستی به سایت Sanjesh مراجعه کرده و دفترچه راهنمای انتخاب رشته سراسری را مطالعه کنید . به منظور انتخاب رشته دانشگاه آزاد بایستی به سایت دانشگاه آزاد مراجعه کرده و دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزاد را مطالعه بفرمایید.

چه اطلاعاتی را می توانیم از کارنامه ی اولیه کسب نماییم؟

پس از اینکه سازمان سنجش آموزش کشور کارنامه اولیه را منتشر کرد، در بخشی از کارنامه، عبارت « وضعیت مجاز به انتخاب رشته در گروه» درج شده است که در این قسمت مجاز اعلام شدن و یا نشدن شما در دوره های مختلف از جمله روزانه، نوبت دوم، غیر انتفاعی، پردیس خودگردان، بورسیه خارج از کشور، پیام نور و آزاد مشخص می شود.

اگر سوالی در زمینه مشاوره اصول صحیح و نحوه انتخاب رشته دکتری 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

شماره تماس فقط با تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور : 9099071974

 

برچسب ها: نحوه انتخاب رشته دکتری , مشاوره انتخاب رشته دکتری ,

[ بازدید : 6 ]

[ دوشنبه 20 اسفند 1397 ] 15:26 ] [ idanito ]

[ ]

با چه رتبه ای چه رشته ای

با چه رتبه ای چه رشته ای

یکی از سؤالاتی که در ذهن تمامی داوطلبان به وجود می آید، این است:      با چه رتبه ای چه رشته ای       برای اینکه از رتبه قبولی رشته و محل قبولی مطلع شوید، مقاله پیش رو با عنوان با چه رتبه ای چه رشته ای؟ را مشاهده کنید. ما در این مقاله به توصیف گروه های آزمایشی مختلف و رشته های پرطرفدار و رتبه های قبولی آنان خواهیم پرداخت. اما نکته ی مهمی که وجود دارد، این است که اگر بتوانید با نرم افزار قابل اعتماد در دقیق ترین نتیجه دست پیدا کنید، در انتخاب رشته منطقی و مورد علاقه خود موفق تر خواهید بود. تیم آیدانیتو با ارائه یک نرم افزار که در انتهای مقاله مشاهده خواهید کرد، شما را بیشتر در این یاری خواهد کرد. همراه ما باشید.

با چه رتبه ای چه رشته ای ؟

در انتهای مقاله نرم افزاری وجود دارد که با توجه به     با چه رتبه ای چه رشته ای      شما و محاسبه ی سهمیه مناطق، رشته هایی که احتمال قبولی در آن برای شما وجود دارد را به نمایش می گذارد. با وارد کردن گروه آزمایشی، رتبه و سهمیه ، اطلاعات  شهر، جنسیت، رتبه قبولی، رتبه سهمیه قبولی در محل دانشگاه را دریافت خواهید کرد که در سه دسته خوشبینانه، منطقی، بدبینانه جای می گیرند. اطلاعات به نمایش گذاشته شده بر اساس سال های گذشته است. یعنی در دسته خوشبینانه، داوطلبان وجود داشته اند که در رتبه های گفته شده در دانشگاه های اعلام شده قبول شده اند. پس شما هم شانس قبولی در این رشته ها و دانشگاه را خواهید داشت. اما توجه کنید که شما مجاز به انتخاب 150 کد رشته هستید. بهتر است شما هم در انتخاب رشته، رشته ها و کد محل های مورد نظر را به 3 دسته تقسیم کنید.  انتخاب های اولیه شامل انتخاب های خوشبینانه، انتخاب های بعد، منطقی و انتخاب های اخر بدبینانه (البته مورد علاقه شما) باشد. در ادامه مقاله      با چه رتبه ای چه رشته ای       به نمونه محل قبولی که بر اساس نرم افزارانتخاب رشته به دست آمده است، توجه کنید.

با آیدانیتو حرفه ای انتخاب رشته کنید...

آیدانیتو فضای هوشمند آموزش و مشاوره پاسخگو به تمامی سوالات شما در زمینه تخمین رتبه، انتخاب رشته، رتبه بندی دانشگاه ها، بازار کار رشته      با چه رتبه ای چه رشته ای؟      هر آنچه که باید قبل از اقدام به انتخاب رشته بدانید، است. مشاوران آیدانیتو در کوتاه ترین زمان، جامع ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهند. از آنجایی که انتخاب رشته فرآیندی دشوار و نیازمند تجربه است، پیشنهاد می کنیم که حتما برای انتخاب بهترین رشته و دانشگاه با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
پیشنهاد می کنیم بعد از مطالعه مقاله با چه رتبه ای چه رشته ای سری هم به مقاله     با چه رتبه ای چه رشته ای        بزنید.

 

برچسب ها: با چه رتبه ای چه رشته ای ,

[ بازدید : 6 ]

[ چهارشنبه 15 اسفند 1397 ] 14:21 ] [ idanito ]

[ ]

دکتری بدون آزمون پردیس

دکتری بدون آزمون پردیس

داوطلبانی که مایلند در مقطع دکتری به تحصیلات خود ادامه دهند اما تمایل و یا امکان شرکت در آزمون دکتری را ندارند، می توانند با استفاده از پذیرش     دکتری بدون آزمون پردیس       98به تحصیل در دوره تحصیلات تکمیلی بپردازند. به طور کلی شرایط پذیرش بدون کنکور در مقطع دکتری دو نوع است که نوع اول که به پذیرش استعدادهای درخشان معروف است، مخصوص فارغ التحصیلان ممتاز دوره کارشناسی ارشد دانشگاه ها است. نوع دوم پذیرش گرفتن از پردیس های بین الملل برخی دانشگاه ها است که بدون آزمون برای مقطع دکتری دانشجو می پذیرند. در این مقاله پردیس هایی که بدون آزمون پذیرش دانشجوی دوره دکتری دارند و شرایط پذیرش و تحصیل را تشریح می کنیم.

رشته های دکتری بدون آزمون پردیس

پردیس بین الملل دانشگاه تهران در رشته های اصول مدیریت محیط زیست ( آب و فاضلاب، منابع آبی، برنامه ریزی و آلودگی هوا)، مهندسی سیستم های انرژی(انرژی و محیط زیست)، آموزش زبان انگلیسی، معماری، اقتصاد و اقتصادسنجی، علم نانو و فناوری نانو و فناوری زیستی و کارآفرینی در مقطع      دکتری بدون آزمون پردیس       پذیرای متقاضیان است. با توجه به تعدد رشته های پردیس پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه رشته ها با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

 

مقررات و ضوابط پذیرش دکتری بدون کنکور پردیس کیش دانشگاه تهران

پردیس کیش دانشگاه تهران در راستای مأموریت خود برای توسعه آموزش های بین المللی، در نیمسال اول سال تحصیلی 98 در دوازده رشته از متقاضیان ثبت نام می کند. ملاک پذیرش سوابق تحصیلی متقاضیان است. هیئت علمی دانشگاه پس از بررسی پیشینه علمی، مقالات و فعالیت های دانشگاهی متقاضیان، پذیرش یا عدم پذیرش را به آنها اعلام می کنند. ممکن است پس از سوابق تحصیلی و علمی، بعضی از داوطلبان برای مصاحبه علمی دعوت شوند. دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری هم از شرایط لازم برای پذیرش دکتری بدون آزمون پردیس در پردیس کیش دانشگاه تهران است.
معدل دوره کارشناسی ارشد متقاضیان باید از 14 بالاتر باشد. کلاس های دکتری پردیس بین الملل دانشگاه تهران به زبان انگلیسی برگزار می شود، لذا داشتن مدرک زبان انگلیسی معتبری که توانایی داوطلب را در این زبان تأیید کند، لازم است. حداقل نمره آزمون آیلتس نمره شش، در آزمون تافل PBT نمره 520 و در تافل IBT نمره 70 مورد قبول است. برای داوطلبان ایرانی نمره آزمون UTEPT هم مورد تأیید است. برای پذیرفته شدگانی که مدرک زبان انگلیسی ندارند در تابستان کلاس های فشرده در تهران و کیش برگزار می شود و پذیرش نهایی منوط به کسب نمره در آزمون زبان انگلیسی است.

شروط پذیرش دکتری بدون آزمون پردیس کیش دانشگاه صنعتی شریف

شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون پردیس در پردیس کیش دانشگاه صنعتی شریف، کمی با دانشگاه تهران تفاوت دارد. ملاک پذیرش پردیس دانشگاه صنعتی شریف، علاوه بر سوابق تحصیلی، قبولی در آزمون اختصاصی است. دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد معتبر مورد تأیید وزارت علوم از دانشگاه های داخل و یا دانشگاه های مورد تأیید این وزارتخانه در خارج از کشور، داشتن معدل 15 به بالا در کارشناسی ارشد و 13 به بالا در کارشناسی، نداشتن منع خدمت وظیفه عمومی برای داوطلبان آقا (در صورت پذیرفته شدن برای داوطلبان معافی از خدمت درخواست می شود)، شرکت در آزمون اختصاصی و موفقیت در مصاحبه حضوری از شرایط پذیرش      دکتری بدون آزمون پردیس       دانشگاه شریف است.

 

شهریه دکتری بدون آزمون پردیس

از جمله مواردی که بایستی قبل از هر اقدام به منظور ثبت نام، به آن دقت کنید، شهریه است. راه های گوناگونی مانند امکان دریافت وام وجود دارد که شما می توانید برای پرداخت شهریه روی آن حساب کنید. با توجه به ثابت نبودن میزان شهریه، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از شهریه دکتری بدون آزمون پردیس ، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

پس از مطالعه دکتری بدون آزمون پردیس ، پیشنهاد می کنیم درباره      دکتری بدون آزمون پردیس       بیشتر بخوانید.
اگر سوالی در زمینه دکتری بدون آزمون پردیس 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

شماره تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور : 9099071974

 

برچسب ها: دکتری بدون آزمون پردیس ,

[ بازدید : 8 ]

[ سه شنبه 14 اسفند 1397 ] 15:38 ] [ idanito ]

[ ]

چتر و سایبان

چتر و سایبان

تنها استفاده از   چتر و سایبان   ، جلوگیری از خیس شدن در برابر بارش باران و برف نیست ، آیا از صدمات ناشی از اشعه مضر خورشید بر پوست مطلع هستید؟ آسیب های پوستی بر اثر UV خورشید مانند چروک های پوستی آفتاب سوختگی ، کک و مک ، کراتوزاکتینیک از جمله آسیب های شایع پوستی هستند که به راحتی قابل درمان نیستند، با استفاده از   چتر و سایبان  آفتابگیر پوست خود را در برابر نور خورشید محافظت کنید.

اما از مهمترین ویژگی های چتر های آفتاب گیر علاوه بر مقاومت در برابر نفوذ آب ، جلوگیری از پوسیدگی  پارچه     چتر و سایبان   در برابر نور خورشید است، در ادامه با ویژگی های چتر و سایبان   هشت ضلعی تلسکوپی آشنا خواهید شد.

ویژگی چتر و سایبان

 

قیمت چتر و سایبان   های هشت ضلعی تلسکوپی قطر 3 متر کالاپلاست ، تمامی ویژگی های چتر های افتابگیر مرغوب را داراست  از جمله ویژگی های آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انعطاف پذیری سایبان
 • سایبان چتر : پلی استر 100% ، مقاوم در برابر نور خورشید و باران
 • کل چتر : هشت ضلعی
 • بدنه چتر : استیل و ضد زنگ
 • طراحی افست و قابلیت چرخش 360 درجه 
 • تا شو و قابلیت حمل راحت
 •    چتر و سایبان     مناسب
 • پوشش دهی کامل میزهای 6 و 8 نفره

طراحی چترهای هشت ضلعی تلسکوپی قطر 3 متر:

با طراحی زیبا و کارامد     چتر و سایبان      هشت ضلعی تلسکوپی قطر 3 متر، این چتر ها قابل استفاده برای پوشش دهی میزهای 6 و 8 نفره و در فضاهای کاملا باز است ، یکی از ویژگی های مهم برای تمامی افراد که در انتخاب چتر به عنوان اولین ویژگی به نظر می رسد زیبایی آن است.چتره های هشت ظلعی تلسکوپی قطر 3 متر با طراحی زیبا ، انعطلاف پذیر و قابل حمل ف انتخابی مناسب برای شماست.

 

مشخصات چترهای هشت ضلعی تلسکوپی قطر 3 متر:

وزن: 11/5 کیلو گرم

ابعاد: قطر 300 و ارتفاع 290 سانتیمتر

شکل : هشت ضلعی-تلسکوپی

قیمت چتر و سایبان

برچسب ها: چتر و سایبان ,

[ بازدید : 6 ]

[ سه شنبه 14 اسفند 1397 ] 15:38 ] [ idanito ]

[ ]

کسری خدمت بسیج

 کسری خدمت بسیج 

ایران نیز همانند 21 کشور دیگر از جمله اسرائیل، ارمنستان، سنگاپور، سوریه، قرقیزستان، لیبی، مصر، ویتنام، موزامبیک، کره جنوبی و شمالی، کنگو، سائوتوم و پرنسیب و ... بیش از 18 ماه خدمت وظیفه را برای فرزندان پسر درنظر گرفته است. در ایران سن مشمولیت خدمت از 18 سالگی تمام (آغاز 19 سالگی) است، مگر افرادی که از شرایط خاص برخوردار شوند که در این صورت با معافیت و یا کسری از خدمت مواجه شوند. در این مقاله قصد داریم راجع به یکی از شرایط کسری خدمت یعنی شرایط کسری خدمت بسیج صحبت کنیم. افراد در چه صورت می توانند از این نوع شرط برای     کسری خدمت بسیج      استفاده کنند و میزان کسری خدمت این نوع فعالیت چقدر است؟ در مقاله شرایط کسری خدمت بسیج به پاسخ این سؤالات خواهید رسید. پیشنهاد می کنیم با مراجعه به  مقاله مندرج در آیدانیتو با عنوان فرایند اقدام کسری بسیج از مراحل و روند بررسی کسری بسیج مطلع شوید. ابتدا لازم می دانیم تعریفی از مشمولیت و سن مشمولیت داشته باشیم تا در طول مواجه با این کلمه در مقاله سردرگم نشوید، تمام افراد که به سن 18 سالگی تمام می رسند تا 50 سالگی می رسند، وارد مرحله ی مشخص کرده وضعیت نظام وظیفه هستند.  در این مقاله به موضوع شرایط کسری خدمت بسیج خواهیم پرداخت.

شرایط کسری خدمت بسیج 

اولین و مهم ترین شرط جهت دریافت و بررسی کسری خدمت، نداشتن غیبت در خدمت سربازی است. افرادی که به سن مشمولیت می رسند، می بایست تکلیف خود را برای خدمت سربازی مشخص کنند. در صورتی که مشمولین به ادامه تحصیل بپردازند تا زمانی که فارغ التحصیل شوند، به دوران غیبت وارد نمی شوند و در صورت انصراف و یا اخراج از تحصیل می بایست سریعاً جهت اعزام به خدمت سربازی اقدام نمایند. توجه کنید که فارغ التحصیلان دانشگاهی بعد از فراغت از تحصیل 6 ماه و پس از اخراج و با ترک تحصیل 4 ماه فرصت خواهند داشت تا درخواست خود را جهت اعزام به خدمت سربازی ارسال کنند. با توجه به اینکه معمولا قوانین نظام وظیفه دستخوش تغییراتی می شوند، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه    کسری خدمت بسیج     ، با مشاوران نظام وظیفه آیدانیتو تماس بگیرید.

 

برخی شرایط دریافت کسری خدمت بسیج که نمیدانستید!

افراد بسیجی مشمول خدمت سربازی که مسئولیت فرماندهی حوزه، عضو شورای حوزه، فرمانده واحد را برعهده دارند، در صورت داشتن 6 ساعت فعالیت هفتگی در راستای مسئولیت محوله (یعنی 3 ماه حداقل 60 ساعت فعالیت) به ازای هر سال فعالیت مستمر حداکثر 3 ماه کسری خدمت به آنها تعلق می گیرد.

به مشمولان خدمتی که سابقه مسئولیت فرماندهی پایگاه، عضو شورای پایگاه و یا فرماندهی واحد دارند با داشتن  ساعت فعالیت هفتگی در راستای محوله (3 ماه حداقل 60 ساعت فعالیت) به ازای هر سال فعالیت مستمر 2.5 ماه کسری خدمت بسیج به آنها تعلق خواهد گرفت. بسیجیان فعال مشمول خدمت در رده های مقاومت بسیج، با داشتن 4 ساعت فعالیت هفتگی (سه ماه حداقل 40 ساعت فعالیت) به ازای هر سال فعالیت مستمر 1.5 ماه کسری خدمت به آنها تعلق می گیرد. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از شرایط دریافت کسری خدمت بسیج در سال جاری با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

حداکثر میزان کسری خدمت بسیج چقدر است؟

میزان     کسری خدمت بسیج      به بسیاری از عوامل بستگی دارد که از جمله مهم ترین آن ها سابقه بسیج است، مطابق قوانین حداکثر میزان کسری خدمت بسیج برابر با 6 ماه در نظر گرفته شده است اما با توجه به اینکه قوانین نظام وظیفه همواره در حال بروزرسانی هستند، پیشنهاد می کنیم که برای آگاهی از میزان کسری خدمت خود با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

برای اخذ کسری خدمت از کجا شروع کنم؟

اگر کسری خدمت بسیج شامل حالتان می شود، بایستی با در دست داشتن مدارک لازم، به منظور اخذ کسری، به سازمان نظام وظیفه عمومی مراجعه کنید. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از مدارک لازم به منظور اقدام برای اخذ کسری خدمت، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

به مشمولان خدمت توصیه می کنیم پس از مطالعه کسری خدمت بسیج سری هم به مقاله     کسری خدمت بسیج     بزنند.

در صورت داشتن هرگونه سوال پیرامون نظام وظیفه و کسری خدمت بسیج با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

شماره تماس فقط با تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور :     9099071974

 

برچسب ها: کسری خدمت بسیج ,

[ بازدید : 9 ]

[ دوشنبه 13 اسفند 1397 ] 14:41 ] [ idanito ]

[ ]

کارنامه پزشکی دانشگاه آزاد

کارنامه پزشکی دانشگاه آزاد 

در این مقاله به موضوع      کارنامه پزشکی دانشگاه آزاد     پرداخته ایم. همان طور که می دانید بهترین راه تحیل در رشته پزشکی کنکور است. داوطلبان علاقه مند به رشته پزشکی در مقاله کارنامه پزشکی دانشگاه آزاد  می توانند با موضوعات مختلف پیرامون پزشکی در دانشگاه آزاد آشنا شوند.

کارنامه و رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد 

مطمئناً رشته پزشکی از خواسته های بسیاری از داوطلبان گروه علوم تجربی است. اما ظرفیت پذیرش پزشکی مانع از تحصیل بخش زیادی از داوطلبان است. دانشگاه آزاد با ارائه رشته پزشکی به بسیاری از داوطلبان کمک می کند تا در رشته مورد علاقه خود به تحصیل بپردازند. اما توجه کنید که در سال جاری سطح علمی داوطلبان و سطح علمی پذیرش آزاد بیش از سال گذشته است. یکی از راه های انتخاب رشته درست و منطقی اطلاع از      کارنامه پزشکی دانشگاه آزاد      است. در انتهای مقاله محدوده رتبه قبولی پزشکی آزاد گفته شده است. اما قبل از مطالعه ی آن نیاز است اطلاعات بیشتری راجع به رشته پزشکی، اهمیت رتبه و تراز در قبولی پزشکی آزاد و ... داشته باشید. رشته پزشکی از رشته های زیرگروه 1 علوم تجربی است. با مشاهده جدول اطلاعات از جزئیات این رشته آگاه خواهید شد.

نام رشتهپزشکی
گروه آزمایشیعلوم تجربی
زیر گروه1
مقطعدکتری
نوع گزینشکشوری

 

رتبه و تراز پزشکی آزاد 

برای پذیرش و انتخاب رشته در دانشگاه آزاد باید       کارنامه پزشکی دانشگاه آزاد      کشوری را در نظر بگیرید و تراز بالا تضمین قبولی شما خواهد بود. دلیل اهمیت تراز در دانشگاه آزاد این است که رتبه در منطقه وجود ندارد، چون سهمیه عادی جای سهمیه مناطق را می گیرد. بنابراین داوطلبان در مناطق 1و2و3 تنها از روی تراز کسب شده با یکدیگر تفاوت دارند. اما سایر سهمیه ها در پزشکی آزاد به چه صورتی است؟ به ادامه مقاله توجه کنید. 

عوامل موثر در تراز

داوطلبانی که از سهمیه ایثارگران، خانواده شهدا، بسیج فعال استفاده می کنند، با توجه به هر یک از سهمیه های گفته شده، تغییراتی در تراز مشاهده می کنند. به عنوان مثال داوطلبی که سهمیه بسیج فعال دارد در صورتی که امتیاز مجموع فعالیت ها و حکم های او از 100 بیشتر باشد، 10 درصد به نمره کل (تراز) اضافه خواهد شد.

دروس تخصصی اصلی رشته پزشکی

نام درس
فیزیک
آناتومی 1و2و3
زبان تخصصی 1و2
اصول کلی تغذیه
فیزیولوژی 1و2
ژنتیک
انگل شناسی و قارچ شناسی
جنین شناسی
بیوشیمی
بافت شناسی
میکروب شناسی و ویروس شناسی
ایمنی شناسی
پاتولوژی  عمومی

 

رتبه های قبولی پزشکی آزاد 

دانشگاه هایی که پردیس خودگردان ندارند، می توانند بر اساس قوانین تصویب شده شورای گسترش دانشگاه های زیر نظر علوم پزشکی، دانشجویان مازاد ظرفیت ثبت نام کنند. دانشگاه آزاد نیز از این قاعده مستثنی نیست. در ادامه می توانید کارنامه پزشکی دانشگاه آزاد و ظرفیت مازاد برخی از دانشگاه ها را مشاهده کنید.

نام دانشگاهرتبه قبولیرتبه قبولی مازاد
واحد پزشکی تهران44306670
واحد تبریز47626600
واحد ساری48835800
واحد مشهد51287090
واحد نجف آباد45006800
واحد اردبیل57007100
واحد یزد57207060
واحد قم59007170
واحد شاهرود59949380
واحد کرمان60287600

 

اگر امسال قبول نشوم، باید به سربازی بروم؟

مطابق قانون نظام وظیفه، اگر به سن 18 سالگی رسیده باشید و هیچ گونه معافیت برای سربازی نداشته باشید، باید بند پوتین هایتان را برای رفتن به سربازی ببنید. اما پیشنهاد می کنیم که عجله نکنید، هنوز راه های متعددی برای ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه تان وجود دارد. اگر در سر رویای پزشک شدن را می پرورانید، به شما کمک می کنیم تا بهترین تصمیم را بگیرید. مشاوران آیدانیتو در کوتاه ترین زمان ممکن جامع ترین اطلاعات را در زمینه راه هایی که می توانید در رشته مورد علاقه تان تحصیل کنید، به شما ارائه می دهند.

می خواهم برای قبول شدن در پزشکی، بار دیگر تلاش کنم!

این تصمیم بسیار عاقلانه ای است که برای رشته ای که به آن علاقه دارید و ارزشش را دارد، زمان بگذارید، اما این موضوع را مد نظر قرار دهید که اگر قرار است مطابق برنامه ریزی سال گذشته تان، درس ها را مطالعه کنید، نتیجه اگر همانند امسال نشود، تفاوت زیادی هم با آن نخواهد داشت. اگر امسال قبول نمی شوید، باید نکات ضعف خود را شناخته و بر روی آن ها تمرکز کنید. علاوه بر این، شما در سال آینده، تجربه بیشتری خواهید داشت اما ممکن است انگیزه کمتری برای ادامه ی مسیر داشته باشید. به همین منظور پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

پزشکی را دوست دارم، اما حوصله شرکت مجدد در کنکور را ندارم...

امسال برای قبولی در کنکور بسیار تلاش کردید، اما نتوانستید نتیجه مطلوبتان را کسب کنید. دیگر بریده اید و اصلا حوصله شرکت مجدد در کنکور و استرس ها و شب بیداری هایش را ندارید. اگر رشته پزشکی را دوست دارید، تحصیل بدون کنکور یک موقعیت طلایی برای شما خواهد بود. مشاوران آیدانیتو در کوتاه ترین زمان ممکن، جامع ترین اطلاعات را در زمینه زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور، هزینه و بهترین دانشگاه ها در اختیار شما قرار می دهند.

تحصیل در خارج از کشور، شانسی که شاید فقط یکبار در خانه تان را بزند...

بعضی موقعیت ها در زندگی فقط یکبار تکرار می شوند و اگر نتوانید از آن ها صحیح و به موقع استفاده کنید، میروند و پشت سرشان را هم نگاه نمی کنند! امکان ادامه تحصیل در خارج از کشور هم یکی از این موقعیت هاست چرا که مسلما تبادل دانش مابین کشورها موجب ترقی خواهد شد و در آینده خواهیم توانست نقش برجسته ای در پیشرفت کشورمان داشته باشیم. پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی تمامی اطلاعات در زمینه کشور، دانشگاه، رشته، شرایط اقتصادی، شرایط سیاسی، هزینه ها، اعتبار مدرک و ... را از مشاوران آیدانیتو بپرسید. مشاوران آیدانیتو در کوتاه ترین زمان ممکن، جامع ترین اطلاعات را در زمینه تحصیل در رشته پزشکی در بهترین دانشگاه های خارج از کشور در اختیار شما قرار خواهند داد.

به داوطلبان عزیز پیشنهاد می کنیم بعد از مطالعه مقاله کارنامه پزشکی دانشگاه آزاد به مقاله       کارنامه پزشکی دانشگاه آزاد      مراجعه کنند و از را های دیگر ورود به رشته پزشکی مطلع شوند.

 

برچسب ها: کارنامه پزشکی دانشگاه آزاد ,

[ بازدید : 4 ]

[ يکشنبه 12 اسفند 1397 ] 15:36 ] [ idanito ]

[ ]

تخمین رتبه کنکور

تخمین رتبه کنکور 

در این مقاله به موضوع     تخمین رتبه کنکور    خواهیم پرداخت. داوطلبان عزیز کنکور 98 می توانند برای اطلاع از نحوه چگونگی تخمین رتبه کنکور 98 خود، در این مقاله با آیدانیتو همراه باشند.

رتبه کسب شده کنکور و تخمین رتبه

داوطلبان که برای نتایج کنکور عجله دارند میتوانند از رتبه احتمالی خود مطلع شوند، یکی از راه های تخمین رتبه کنکور استفاده از نرم افزار تخمین رتبه می باشد ،البته لازم به ذکر است پیش بینی برخی از نرم افزار ها براساس رتبه داوطلبان سال گذشته است که در ادامه خواهید خواند رتبه و تراز با توجه به عوامی در سال های مختلف متفاوت است باز هم میگوییم پیش بینی رتبه کنکور  غیر حتمی و بر اساس حدسیات می باشد.اما برای تخمین رتبه کنکور به چه مواردی نیاز داریم؟ برای اطلاع از پاسخ این سوال به ادامه مطلب توجه کنید. برای محاسبه رتبه عوامل مختلفی تاثیرگذار هستند که مهمترین  آنها :سطح علمی داوطلبان،درصد پاسخ دهی به سوالات و سهمیه می باشد،علاوه بر این موضوع گزینش بومی نیز تاثیرگذار خواهد بود. رتبه داوطلبان در هر زیرگروه متفاوت می شود زیرا ضرایب دروس در هر زیر گروه متفاوت است، داوطلبان عزیز کنکور، برای تخمین رتبه خود می باسیت از نحوه محاسبه نمرات خام و نمرات کل ( تراز ) مطلع شوند. درصد تاثیرگذاری سهمیه را در نظر داشته باشند در ادامه مطلب با نمرات خام و نمرات تراز آشنا خواهید شد.

تراز

همانطور که میدانید تراز اهمیت ویژه ای در رتبه بندی دارد،عواملی که در نمره تراز تاثیرگذار است شامل موارد زیر می شود:

 • سطح علمی سایر داوطلبان شرکت کننده در کنکور در تراز تاثیرگذار است
 • درصد منفی باعث افت تراز می شود

در ادامه مطلب فرمول تراز را مشاهده خواهید کرد. اما خبر خوش ، تأثیر مثبت سوابق تحصیلی خواهد بود. افرادی که سوابق تحصیلی خوبی داشته اند و در صورت اعمال بر کنکور تراز آنها بهتر شود، تاثیر گذار می شود و افرادی سوابق تحصیلی ضعیف دارند به طوری که در صورت اعمال سوابق تحصیلی تراز آن ها افت پیدا می کند، سوابق تحصیلی اعمال نخواهد شد. داوطلبان توجه کنند در صورتی که هیچ یک از سوالات یک درس را پاسخ ندهند تراز حدودا 3500 را کسب می کنند ولی اگر پاسخ غلط داشته باشند تراز آنها افت پیدا میکند.

نمره خام

نمره خام عددی است که به صورت درصد نمایش می دهند و همانطور که در فرمول مشاهده می کنید،پاسخ های اشتباه که شامل نمره منفی می شود در نمره خام تاثیر گذار خواهد بود، به این صورت که به ازای هر سه پاسخ غلط یک پاسخ صحیح از بین خواد رفت . جالب است بدانید کم ترین نمره خام مربوط به داوطلبانی است که تمامی سوالات را اشتباه پاسخ می دهند نمره خام آنها -33.33 می باشدو بیشترین نمره خام مربوط به افرادی می شود که تمامی سوالات را صحیح پاسخ داده اند و نمره خام آنها 100 است.

رتبه در منطقه

در کنکور سراسری 98، از نظر منطقه، داوطلبان شرکت کننده در 3 دسته جای میگیرند: منطقه 1 : منطقه 1 شامل کلان شهرهای کشور می باشد شهرهای منطقه شامل : تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، شیراز می شود. منطقه 2 : در منطقه 2 استان ها و شهرستان های بزرگ قرار می گیرد. منطقه 3 : در منطقه 3 شهر های کوچک و روستاها قرار میگیرند.

رتبه در کشور

رتبه ی کسب شده در سطح کشور و تمامی داوطلبان شرکت کننده می باشد.

رتبه در سهمیه 

برخی از داوطلبان دارای سهمیه ایثارگران، شهدا، ایثارگران، رزمندگان، بهیاران، مناطق می باشند که در بین افراد سهمیه دار رتبه ی مجزا اعلام می شود.

 

چگونه حرفه ای انتخاب رشته کنم؟

جالب است بدانید بسیاری از افرادی که معتقدند که انتخاب رشته کاری ندارد و فقط کافی است رشته ها را به ترتیب علاقه مندی لیست کنید، جزء افرادی خواهند بود که بعد از اتمام فارغ التحصیلی از اینکه چرا در هنگام انتخاب رشته با یک فرد با تجربه، مشورت نکردند، پشیمان سهتند. در واقع فاکتورهای بسیاری در روند انتخاب رشته اصولی موثر هستند که مهم ترین آن ها، "تجربه" است. اگر شما هم نمی خواهید پس از چند سال "کاسه ی چه کنم چه کنم به دستتان بگیرید"، از امروز با دقت بیشتری    تخمین رتبه کنکور     , انتخاب رشته کنید و انتخاب رشته خود را به افراد متخصص بسپارید. مشاورین آیدانیتو می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن، بهترین رشته ها را متناسب با بازار کار، موقعیت تحصیلی، امکان تحصیل در خارج از کشور، شهریه و ... به شما پیشنهاد دهند.
حتی اگر لیست تمام رشته ها را از حفظ باشید، انتخاب بهترین رشته و دانشگاه نیازمند تجربه است. پیشنهاد می کنیم که حتما در زمینه انتخاب رشته با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

کدام دانشگاه را انتخاب کنم؟

اگر رویای تحصیل در رشته ای خاص را دارید ولی نمی دانید که کدام یک از دانشگاه ها، آن رشته را ارائه می دهند و کدام یک امکانات تحصیلی بهتر، شهریه کمتر، امکان پیشرفت بهتر و... دارند، پیشنهاد می کنیم که با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید. مشاوران آیدانیتو در کوتاه ترین زمان ممکن جامع ترین اطلاعات را در این زمینه در اختیار شما قرار خواهند داد.
برای آگاهی از بهترین دانشگاه ها، شهریه ثبت نام و انتخاب رشته حرفه ای می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

رشته های کم طرفدار اما پر درآمد!

هر جامعه ای، علاوه بر دکتر و مهندس، نیازمند سایر افراد حرفه ای است تا بتوانند در تمامی جنبه ها، موجب رشد شوند. رشته های متعددی وجود دارند که بسیاری از داوطلبان از آن ها اطلاع ندارند، ولی بازار کاری خوبی دارند. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از بهترین رشته ها، با مشاورین آیدانیتو تماس بگیرید.
اگر هدفتان موفقیت است، باید بسیار ریزبینانه انتخاب رشته کنید. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از رشته هایی که بسیاری از داوطلبان به آن ها دقت نمی کنند، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

در رشته مورد علاقه ام قبول نمی شوم! چه کنم؟

از کجا مطمئنید که قبول نمی شوید؟ از آنجایی که شرایط کنکور در هر سال به سطح سوالات و عوامل دیگری ارتباط دارد، به طور کاملا دقیق نمی توان درباره قبولی یا عدم قبولی صحبت کرد. اما اگر به میزان کافی تجربه داشته باشید، با آنالیز کارنامه، رتبه و تخمین رتبه کنکور می توانید، پیشبینی نزدیکی به نتایج کنکور داشته باشید. مشاوران آیدانیتو می توانند در این امر شما را راهنمایی کنند.
حال اگر پس از آنالیز دقیق، متوجه شدید که رشته مورد علاقه تان فاصله بسیاری با رتبه تان دارد، اصلا نگران نباشید چرا که راه های بسیاری مانند تحصیل بدون کنکور وجود دارند که به عنوان یک فرصت طلایی به شما این امکان را می دهند که در رشته مورد علاقه تان، تحصیل کنید. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط، رشته ها و دانشگاه ها و هر آنچه باید در راه تحصیل بدون کنکور بدانید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله    تخمین رتبه کنکور     بزنید.
فدای سرتان که قبول نمی شوید، راه های بسیاری وجود دارند که بدون اینکه یکسال دیگر را پشت کنکور بمانید، بتوانید در رشته مورد علاقه تان قبول شوید. در این زمینه می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

شماره تماس فقط با تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور :   9099071974

 

برچسب ها: تخمین رتبه کنکور ,

[ بازدید : 7 ]

[ سه شنبه 7 اسفند 1397 ] 13:39 ] [ idanito ]

[ ]

مشاوره خانواده

 

مشاوره خانواده

مشاوره واژه ای عربی و به معنای مشورت کردن و تشکیل شورا برای تصمیم گیری است. برای اینکه کسی بتواند در موقعیت یک مشاور قرار بگیرد باید در این حوزه تخصص داشته باشد و از مهارت های ویژه ای برخوردار باشد. رشته دانشگاهی مشاوره یکی از زیرمجموعه های رشته روانشناسی است. آدم هایی که در دانشگاه  درس های تخصصی و عمومی این رشته را می خوانند و با اتمام تحصیلات، مدرک این رشته را اخذ می کنند، می توانند با توجه به گرایش تحصیلی شان در زمینه های خانواده، تحصیلی، توانبخشی، شغلی و ... به مراجعانشان خدمات مشاوره ای بدهند. مشاوره خانواده یکی از شاخه های تخصصی مشاوره است و همان طور که از نامش مشخص است، بر خانواده تمرکز دارد. افرادی که به مشاورین خانواده مراجعه می کنند در حقیقت به دنبال حل مشکلاتی هستند که بر خودشان، اعضای خانواده و روابط و مناسبات خانوادگی شان اثر گذاشته.

خدمات مشاوره خانواده در آیدانیتو

یک     مشاور خانواده    با توجه به مهارت هایی که در دوران تحصیل، کارورزی و تجربه های کاری اش به دست آورده، می تواند با ارزیابی یک  فرد و خانواده اش در حوزه های زوج درمانی، خانواده درمانی، روانشناسی کودک، مشاوره به سالمندان، مشاوره طلاق، مسائل مربوط به زندگی مشترک، مشکلات جوانان و نوجوانان، اختلالات جنسی زوج ها و ... مشاوره بدهد.

آیدانیتو یک فضای هوشمند مشاوره و آموزش است. مخاطبانی که در زمینه مسائل و مشکلات خانوادگی نیاز به مشورت و راهکار دارند، می توانند با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرند. در ادامه به خدمات مشاوره ای آیدانیتو در حوزه مشاوره خانواده می پردازیم:

مسائل جنسی

بدون شک یکی از مهم ترین نیازهای هر انسانی نیاز جنسی است و همسران انتظار دارند که با ازدواج و ورود به زندگی مشترک این نیاز را به شکلی صحیح و سالم برطرف کنند. اما متأسفانه بسیاری از زوج ها بعد از ازدواج به رضایت جنسی نمی رسند و گاهی مشکلات جنسی شان به طلاق عاطفی یا طلاق رسمی ختم می شود. شما می توانید با تماس با مشاورین آیدانیتو در مورد روش های درمان انواع مشکلات جنسی مثل اختلال نعوظ، دیرا نزالی، زودانزالی، سردمزاجی، ناتوانی جنسی و ... اطلاعات کسب کنید. همچنین آگاهی در مورد سلامت جنسی، بهداشت جنسی، بیماری های مقاربتی، روش های جلوگیری از بارداری، انحرافات جنسی و ... لازمه یک زندگی مشترک سالم است. مشاوره خانواده می تواند آگاهی لازم در این زمینه ها را در اختیار شما قرار دهند.

طلاق

طلاق اتفاق ناگورای است که هیچ فردی در آغاز زندگی مشترک به آن  فکر نمی کند. همسران به امید یک همراهی شیرین، آرامش بخش و همیشگی با هم ازدواج می کنند. اما گاهی اوقات طلاق اجتناب ناپذیر می شود و بعضی مواقع می توان با رعایت نکاتی، یادگیری مهارت هایی و انجام  فعالیت هایی از طلاق جلوگیری کرد.     مشاور خانواده     در زمینه طلاق برای زوج هایی که قصد جدایی دارند، راهگشا است.

کودک

روانشناسان معتقدند که شخصیت هر انسانی در کودکی شکل می گیرد. به همین دلیل درمان هر چه سریع تر اختلالاتی مثل اختلال بیش فعالی و عدم تمرکز، اختلال یادگیری، اضطراب، افسردگی، اختلالات خواب، وسواس، اختلالات خوردن در کودکان و... از مشکلات و معضلات در دوران بزرگسالی جلوگیری می کند. با     مشاور خانواده     روانشناسی کودکان در آیدانیتو آشنا شوید در صورتی که شاهد مشکلات روانی، رفتاری، تحصیلی و ... در فرزند کوچکتان هستید یا فرزندی دارید که از مشکلاتی مثل بیماری های خاص یا انواع معلولیت های ذهنی و جسمی رنج می برد، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

سالمندان

شاید سالمندان ارزشمندترین قشر جامعه باشند اما متأسفانه در کشورهای توسعه نیافته و کشورهای در حال توسعه توجه کمتری به آن ها می شود. مشاوران ما در آیدانیتو در زمینه انواع اختلالات سالمندان مثل افسردگی، اضطراب، مشکلات جنسی و...،روش های صحیح مراقبت از سالمندان، مسائل اجتماعی این قشر و بهترین روش های تعامل و هم زیستی با سالمندان اطلاعات مفیدی دارند. در ادامه مطالعه مقاله «    مشاور خانواده    » را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اگر مشکلی فردی یا خانوادگی عملکرد شما را در ابعاد مختلفی مختل کرده و کیفیت زندگی شما را به نحو قابل توجهی کاهش داده است، برای دریافت خدمات مشاوره خانواده ، در تماس با ما تعلل نکنید.

شماره تماس با تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور : 9099071974 

[ بازدید : 5 ]

[ دوشنبه 6 اسفند 1397 ] 15:29 ] [ idanito ]

[ ]

لغو قانون خرید سربازی

لغو قانون خرید سربازی

سربازی در ایران به خدمت سربازی عمومی اطلاق می شود که مطابق قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران  کلیه مردان بالای 18 سال در ایران موظف به گذراندان این دوره به مدت دو سال هستند. مگر افرادی که بنا به دلایلی از رفتن به خدمت سربازی معاف شده اند. بسیاری از مردم ایران بالاخص پسران بر این باور هستند که خدمت سربازی به هدر دادن دو سال از ارزشمندترین و بهترین سال های عمرشان است. اما از طرف دیگر برخی از افراد از جمله مقامات نظامی دوران سربازی را جهاد در راه خدا و یک حرکتی جهادی می پندارند و آن را کاملاً ضروری می دانند. از این رو پسران تمایل بسیاری به خرید سربازی خود  دارند و حتی راه های مختلفی را نیز جهت دستیابی به این هدف مهم امتحان می کنند و یا سعی در گرفتن مشورت و یا راهنمایی از افراد دیگر را دارند تا همین سال جاری یعنی سال 97 هر فرد مشمول می توانست با پرداخت مبلغی مشخص اقدام به خرید خدمت سربازی خود کند. به عنوان مثال افرادی با داشتن مدرک کارشناسی با پرداخت 50 میلیون تومان، فوق دیپلم 40 میلیون تومان و دیپلم 30 میلیون تومان می توانستند نسبت به خرید سربازی خود اقدام نمایند. اما خبری مبنی بر      لغو قانون خرید سربازی      که همیمن روزها دهان به دهان می چرخد همه را شوکه کرد. در این مقاله به بحث در مورد لغو قانون خرید سربازی برای شما دوستان می پردازیم. پس ما را همراهی کنید تا اطلاعات ضروری و کافی را در رابطه با طرح لغو قانون خرید سربازی به دست آورید.

خرید خدمت سربازی منتفی شد

به اطلاع شما دوستان گرامی می رسانیم که بر طبق قانون مصوب مجلس خرید خدمت سربازی منتفی شد. این قانون جهت مشمولین سال 98 به بعد به تصویب رسیده است و دیگر در لایحه بودجه سال آینده شاهد وجود طرح خرید خردمت سربازی نیستیم. لازم به ذکر است که در لایحه بودجه سال آینده نیز جریمه ریالی مشمولان غایب خدمت سربازی دیده نمی شود و این قوانین و مقررات تا پایان سال 1397 اجرا می گردد.

دلیل لغو قانون خرید خدمت سربازی

در مورد علت لغو قانون خرید خدمت سربازی باید اشاره کنیم که با توجه به اظهار نظر مسئولین امر خرید خدمت سربازی یک نوع بی عدالتی تلقی می شود. در حقیقت، خرید خدمت سربازی موجب شده که افراد مدتی را به خدمت سربازی نروند و بعد به وسیله پرداخت مبلغ معینی پول از زیر بار رفتن به خدمت مقدس سربازی شانه خالی نمایند. در واقع خرید خدمت سربازی یک نوع تبعیض محسوب می شد. زیرا افراد دارای توان مالی با پرداخت جریمه غیبت سربازی به سربازی نمی رفتند اما طبقات پایین تر و افرادی که توان خرید خدمت را نداشتند مجبور به گذراندن دوره دو ساله خدمت بودند. در نتیجه، تصمیم قطعی به      لغو قانون خرید سربازی       در لایحه بودجه سال 98 گرفته شد. در ضمن در درآمد حاصل از صدور انواع مختلف کارت معافیت دائم در مقایسه با امسال هیچ تغییری به وجود نیامده است.

نکته ای که باید به آن توجه کرد!!

نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه کرد این است که با توجه به طرح     لغو قانون خرید سربازی       مشمولان خدمت سربازی با بیشتر از هشت سال غیبت تنها تا انتهای سال جاری یعنی سال 97 مهلت دارند که با پرداخت جریمه نسبت به اخذ کارت پایان خدمت خود اقدام نمایند.
در این مقاله به تحلیل و بررسی لغو قانون خرید سربازی پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله      لغو قانون خرید سربازی       بزنید.

برچسب ها: لغو قانون خرید سربازی ,

[ بازدید : 5 ]

[ يکشنبه 5 اسفند 1397 ] 14:44 ] [ idanito ]

[ ]

مشاوره خانواده تلفنی

 

مشاوره خانواده تلفنی

خانواده اولین نهادی است که هر انسانی با آن مواجه می شود و روابط درون خانواده اولین روابط زندگی هر فردی هستند. شخصیت ما در خانواده و به واسطه تأثیری که از پدر، مادر و سایر اعضای خانواده می گیریم شکل می گیرد.

بدون شک تجربیات کسی که در یک خانواده سالم رشد کرده با کسی که اولین مواجه اش با هیجانات منفی مثل اضطراب، خشم و... در محیط خانواده است، متفاوت هستند.

متأسفانه بعضی خانواده ها سرشار از تعارض اند و عواملی مثل اعتیاد، طلاق، خشونت، کمبود صمیمیت و... به همه اعضا آسیب جدی وارد می کنند. در چنین شرایطی اگر اعضای خانواده آگاه باشند با کمک متخصصانی مثل یک روانشناس یا مشاوری که در حوزه خانواده و مسائل آن تجربه داشته باشد، آسیب های وارده را درمان می کنند. در غیر این صورت مشکلات در طولانی مدت عمیق تر و شدیدتر می شوند.

خدمات مشاوره خانواده تلفنی

ما انسان ها در هر جایگاهی به آموزش و راهنمایی نیاز داریم. با توجه به مشغولیت ها و مسئولیت های بسیار زیاد آدم ها در عصر حاضر، استقبال از مشاوره های غیرحضوری از همیشه بیشتر شده است. یکی از این انواع خدمات مشاوره ای، مشاوره تلفنی است و طرفداران     مشاوره خانواده تلفنی    روز به روز بیشتر می شوند.

ممکن است بعضی از ما فکر کنیم که مشاوره تلفنی بی فایده است اما تجربه نشان می دهد که مشاوره خانواده تلفنی می تواند در شرایطی حتی از مشاوره حضوری هم سودمندتر باشد.

مشاوره خانواده تلفنی در موقعیت های متعددی یاری رسان افراد است. به عنوان مثال بعضی افراد ساکن شهرهایی هستند که مراکز مشاوره در آن ها وجود ندارند یا آن قدر زندگی پر مشغله ای دارند که نمی توانند در جلسات حضوری شرکت کنند. در ضمن خدمات      مشاوره خانواده تلفنی     از مشاوره حضوری مقرون به صرفه تر است و حتی بعضی مراکز مشاوره خانواده تلفنی رایگان هم ارائه می دهند.

از دیگر مزیت های      مشاوره خانواده تلفنی     می توان به این موضوع اشاره کرد که گاهی اوقات یک بحران آن قدر شدید است که فرد احتیاج دارد در لحظه با کسی صحبت کند و در چنین وضعیتی امکان حضور در یک جلسه مشاوره حضوری وجود ندارد.

به عنوان مثال تصور کنید که مادری در ساعت 9 شب، در اتاق فرزند نوجوانش مواد مخدر پیدا می کند. احتمالاً او از نظر روانی دچار شوک شدیدی می شود و احتیاج دارد که در لحظه از کسی کمک بگیرد. در این شرایط صحبت کردن با یک دوست مفیدتر است یا مشاوری با تجربه که می تواند راهکارهایی مفید ارائه دهد؟

مشاوره خانواده تلفنی در آیدانیتو

آیدانیتو یک فضای هوشمند آموزش و مشاوره است. مشاوران خانواده متخصص و با تجربه ما در این فضا، در حوزه های مختلف خانواده به مخاطبان خدمات مشاوره ای ارائه می دهند.

چنانچه در زمینه مسائل خانوادگی مثل ازدواج، طلاق، اعتیاد اعضای خانواده، خیانت، مسائل جنسی، اختلالات روانی اعضای خانواده و مسائل و مشکلات کودکان، نوجوانان، جوانان و سالمندان به مشاوره نیاز دارید، می توانید از خدمات مشاوره خانواده تلفنی در آیدانیتو استفاده کنید.

در ادامه مطالعه مقاله «     مشاوره خانواده تلفنی    » را به شما پیشنهاد می کنیم.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه مشاوره خانواده تلفنی می توانید با مشاوران مختصص و باتجربه آیدانیتو تماس بگیرید. تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد در سراسر کشور :      9099071974

برچسب ها: مشاوره خانواده تلفنی ,

[ بازدید : 6 ]

[ يکشنبه 5 اسفند 1397 ] 14:43 ] [ idanito ]

[ ]

مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی

همه ما در هر موقعیتی که باشیم، با هر سن و سال و جنسیتی، از هر طبقه اجتماعی ای و با هر پیشینه ای، گاهی در زندگی با بحران مواجه می شویم، سوال های بی جوابی داریم و نیازمند کمک هستیم.

شاید بخواهیم برای ورود به دانشگاه، یک رشته تحصیلی انتخاب کنیم. ممکن است قصد ازدواج یا طلاق داشته باشیم. شاید تصمیم گرفته باشیم که صاحب فرزند بشویم و به اطلاعاتی در مورد شیوه های فرزند پروری نیاز داشته باشیم و...

برای همه این تصمیم های بزرگ نیازمند راهنمایی و مشورت هستیم و امروزه یکی از روش های برخورداری از خدمات مشاوره ای، استفاده از خدمات مشاوره تلفنی است.

شاید با شنیدان کلمه مشاوره تلفنی اولین سوالی که برای بسیاری از ما پیش می آید این باشد که آیا مشاوره تلفنی نوع مناسب و مفیدی از مشاوره است؟ آیا با مشاوره تلفنی می توان به نتیجه رسید؟

در این مقاله به این موضوع می پردازیم و به ویژگی های     مشاوره تلفنی      و فواید آن اشاره می کنیم.

 

چرا مشاوره تلفنی؟

ما انسان ها تا ابد نیازمند آموزش و راهنمایی هستیم. با توجه به مشغولیت ها و مسئولیت های بسیار زیاد زندگی های امروز، استقبال از مشاوره های غیر حضوری از همیشه بیشتر شده است.

شاید بعضی از ما فکر کنیم که این نوع از مشاوره بی فایده است اما این ایده صحیح نیست و در بسیاری از مواقع مشاوره تلفنی می تواند حتی از مشاوره حضوری سودمندتر باشد. ممکن است در بعضی شرایط اضطراری نتوانیم از خدمات مشاوره حضوری استفاده کنیم و در لحظه به راهکار یک فرد متخصص و با تجربه نیاز داشته باشیم.

به عنوان مثال فرض کنید که پدر یا مادری در کیف مدرسه فرزندشان سیگار پیدا کنند و به هیچ عنوان انتظار چنین چیزی را نداشته باشند. در این شرایط معمولاً والد شدیداً مضطرب می شود و شاید حس کند باید حتماً با کسی صحبت کند و از او مشورت بگیرد.
در چنین شرایطی تماس با یک دوست مفیدتر است یا تماس با یک مشاور؟ چه کسی می تواند راهکارهای مناسبی به این پدر یا مادر ارائه بدهد و او را آرام کند؟ همچنین در شرایطی که افراد نیازمند مشاوره تحصیلی هستند، لازم نیست حتماً از مشاوره حضوری استفاده کنند. می توان به راحتی و از طریق      مشاوره تلفنی       در مورد رشته های تحصیلی گوناگون یا رتیه مورد نیاز برای تحصیل در یک رشته تحصیلی خاص اطلاعات به دست آورد.

مشاوره تلفنی خانواده

همان طور که می دانیم خانواده مهم ترین نهاد یک جامعه است و سلامت آن تضمین کننده سلامت اعضای جامعه است. خانواده درمانی این روزها از همیشه بیشتر اهمیت پیدا کرده است. هر کدام از ما ممکن است در محیط خانواده با مشکلاتی مواجه شویم. معضلاتی مثل مشکلات جنسی و زناشویی ، طلاق، اعتیاد یکی از اعضای خانواده، اختلالات روانی اعضای خانواده ، مشکلات کودکان و نوجوانان، بحران های افراد سالمند خانواده و....

     مشاوره تلفنی      خانواده کمک می کند تا مشکلات کوچک بزرگ نشوند و خانواده به علت عدم آگاهی از راهکارهای حل چالش ها از هم نپاشد.

مشاوره تلفنی در آیدانیتو

آیدانیتو یک فضای هوشمند آموزش و مشاوره تلفنی است. مشاوران متخصص ما در این فضا در حوزه های مختلف به مخاطبان خدمات مشاوره ای ارائه می دهند.

شما می توانید با تماس با مشاوران باتجربه ما در زمینه هایی مثل مشاوره تحصیلی، مشاوره خانواده تلفنی ، مشاوره ازدواج، مشاوره جنسی، مشاوره کودک و نوجوان، مشاوره اعتیاد، مشاوره طلاق، مشاوره خیانت، مشاوره افسردگی ، مشاوره مهاجرت و.... اطلاعات کسب کنید.

مشاوران آیدانیتو متخصص هستند و در حوزه هایی که نام بردیم تجربه کافی دارند. مشاوره تلفنی در آیدانیتو به شکلی علمی اتفاق می افتد و مخاطبان وقتی به تماسشان پایان می دهند آگاه تر و راضی تر از گذشته اند.

در این مقاله به مزایای مشاوره تلفنی پرداختیم. در ادامه مطالعه مقاله «     مشاوره تلفنی      » را به شما پیشنهاد می دهیم.

مشاوره حقوقی

با گسترش جوامع و پیچیده شدن روابط اجتماعی، بازار مشکلات حقوقی بسیار داغ تر از گذشته شده است، به طوری که پیشنهاد می شود بدون همراه داشتن کتاب حقوق پایتان را از خانه بیرون نگذارید. از آنجایی که متاسفانه، کلاهبردان و شیادان هر روز صبح کار خود را از نو آغاز می کنند، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی حتما با یک مشاور حقوقی مشورت کنید. مشاوران آیدانیتو پاسخگو به تمامی مشکلات حقوقی شما خواهند بود.

مشاوره خدمت سربازی

اگر به سن هجده سال رسیده باشید و پشت لبانتان سبز شده باشد، باید کم کم به فکر معرفی خود به سازمان نظام وظیفه باشید. اما آیا از قوانین مرتبط با معافیت و کسری خدمت سربازی مطلع هستید؟ آیا می دانید که چه زمانی می توانید خدمت سربازی خود را بخرید؟ آیا می دانید تعداد بسیاری از افراد از قوانین معافیت اطلاعی ندارند؟ به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه قوانین مرتبط با نظام وظیفه و خدمت سربازی با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید

مشاوره مهاجرت

مهاجرت از مباحث داغ همیشگی است چرا که بیشتر افراد معتقدند برای رسیدن به آرمان هایشان لازم است که شرایط جدیدی را تجربه کنند و رویاهایشان را با دست خودشان بسازند. اما شاید آنچه تصور ما بر آن است، بهترین انتخاب نباشد چرا که دنیای واقعیات با دنیای تصورات بسیار متفاوت است و به نظر منطقی نیست که تصمیم های مهم را بر پایه ای غیر از واقعیت بنا کنیم. به همین منظور پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی برای مهاجرت، حتما اطلاعات لازم را در زمینه مباحث قانونی مهاجرت، شرایط زندگی، شرایط تحصیلی، اخذ بورسیه، هزینه های زندگی، شرایط شغلی، مکان زندگی، مالیات، بیمه و ... کسب کنید. مشاوران آیدانیتو به شما در این امر کمک خواهند کرد.

مشاوره شغلی و راه اندازی کسب و کار

معمولاً فارغ التحصیلان دانشگاه ها، پس از مدتی که به این در و آن در می زنند و شغلی درخور خودشان نمی یابند، به سه گروه تقسیم می شوند. گروه اول تصمیم می گیرند که هیچ کاری انجام ندهند تا بلکه شغل مناسب خودش به سراغشان بیاید. گروه دوم به فکر مهاجرت می افتند و گروه سوم فکر می کنند که باید خودشان کار مناسب خود را خلق کنند. اگر شما هم جزو گروه سوم هستید، ضمن تبریک به شما برای اخذ چنین تصمیم جسورانه ای، بایستی بر این نکته تاکید کنیم که اگر قدمی را در راه کارآفرینی و راه اندازی یک کسب و کار به اشتباه بردارید، شاید مدت ها طول بکشد تا بتوانید دوباره به موقعیت فعلی خود بازگردید. به همین منظور پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی حتما با یک مشاور حرفه ای کسب و کار مشورت کنید.

 

برچسب ها: مشاوره تلفنی ,

[ بازدید : 5 ]

[ شنبه 4 اسفند 1397 ] 14:38 ] [ idanito ]

[ ]

مشاوره تلفنی 24 ساعته

مشاوره تلفنی 24 ساعته

ما انسان ها در هر شرایطی نیازمند کمک، راهنمایی و مشاوره هستیم. هیچ انسانی کامل نیست و به تنهایی از پس بحران ها و مشکلات برآمدن، کار دشواری است. مشکلات و تعارضات زندگی آدم ها ممکن است خیلی ساده یا خیلی عمیق باشند. بحران های زندگی می توانند در حد تردید در مورد ازدواج با یک شخص خاص یا اختلالات روانی شدیدی مثل افسردگی و اسکیروفرنی باشند.

در چنین موقعیت هایی صحبت کردن و مشورت با دیگری می تواند آرامش از دست رفته را، حداقل تا حدی، باگرداند و در صورت ارائه راهکار از سمت او، امکان حل مشکل هم وجود دارد. بعضی افراد در این شرایط به یک دوست یا یک آشنا پناه می برند که می تواند مفید و آرامش بخش باشد اما احتمال حل مسأله در این تعامل پایین است.

مشورت با یک روانشناس یا مشاوره ایده بهتر و عاقلانه تری است. چون این افراد متخصص هستند و به علت آگاهی علمی و برخورداری از تجربه کافی، راهکارهای معقول تر و قابل اعتمادتری را ارائه می دهند.

در گذشته خدمات روانشناختی و مشاوره ای فقط به صورت حضوری و رو در رو ارائه می شدند اما در حاضر     مشاوره تلفنی 24 ساعته     رو به رشد است و طرفداران آن روز به روز بیشتر می شوند. ممکن است بعضی فکر کنند که مشاوره تلفنی 24 ساعته نشدنی و امکان ناپذیر است. اما تجربه نشان داده که چنین ادعایی اشتباه است و این نوع مشاوره مزایای زیادی دارد.

مزایای مشاوره تلفنی 24 ساعته

در بسیاری از مواقع      مشاوره تلفنی 24 ساعته      حتی می تواند از مشاوره حضوری مفیدتر باشد. امروزه مشغولیت ها در زندگی انسان ها از همیشه بیشتر شده اند و همه امکان حضور در جلسات مشاوره حضوری را ندارند. همچنین در بعضی شهرها هیچ مرکز مشاوره ای وجود ندرد و تنها راه استفاده از خدمات مشاوره ای، مشاوره تلفنی 24 ساعته است.

گاهی اوقات پدر یا مادری شدیداً نگران فرزند کودک یا نوجوان خودش است و می داند که این فرزند به دلایلی برای شرکت در جلسات مشاوره او را همراهی نمی کند. در این شرایط او ترجیح می دهد که به صورت تلفنی با یک مشاور ارتباط برقرار کند.

یکی دیگر از مزایای مشاوره تلفنی 24 ساعته این است که در هر ساعت شبانه روز می توان به آن دسترسی داشت و اگر کسی در شب و دیر وقت با مشکلی جدی مواجه شود، کافی است که تلفن را بردارد و با یک مرکز مشاوره تلفنی تماس بگیرد.

خدمات مشاوره تلفنی 24  ساعته

یک      مشاوره تلفنی 24 ساعته      می تواند خدمات مختلفی را در حوزه های مختلفی ارائه بدهد. در ادامه به انواع خدمات مشاوره تلفنی 24 ساعته اشاره می کنیم.

اعتیاد

کسانی که از اعتیاد رنج می برند یا اعتیاد یکی از اعضای خانواده شان موجب از هم گسیختگی خانواده شده، می توانند با استفاده از مشاوره تلفنی از روش های ترک اعتیاد، مراقبت های بعد از ترک، آموزش اعضای خانواده و... مطلع شوند.

طلاق

متأسفانه طلاق یکی از آسیب های اجتماعی فراگیر در جامعه ماست. اگرچه این اتفاق اصلاً خوشایند نیست اما گاهی اوقات اجتناب ناپذیر می شود. مشاوره تلفنی 24 ساعته در موضوع طلاق، به افراد کمک می کند تا با آگاهی بیشتری تصمیم بگیرند و اگر ادامه زندگی مشترک به هیچ عنوان میسر نیست، مهارت هایی را برای دوران بعد از طلاق یاد بگیرند.

خیانت

خیانت اتفاق هولناکی است که می تواند به طلاق عاطفی یا طلاق رسمی ختم شود. مشاوره تلفنی 24 ساعته افراد را از نشانه ها و علل خیانت آگاه می کند، مهارت های مقابله با خیانت را آموزش می دهد و در صورتی که بخشش خیانت امکان پذیر باشد، فرایند آن را به فرد آموزش می دهد.

مسائل جنسی

یکی از مهم ترین نیازهای همسران در زندگی مشترک، نیاز جنسی است و آن ها انتظار دارند که این نیاز را به شکلی سالم برطرف کنند. اما گاهی اوقات بی اطلاعی از چگونگی کسب رضایت جنسی و مشکلاتی مثل انواع انحرافات و اختلالات جنسی، می توانند آسیب هایی جدی به یک زندگی مشترک وارد کنند.

مشاوره جنسی تلفنی این فرصت را برای افراد فراهم می کند تا زوجین در مورد راهکارهای حل مشکلات جنسی در زندگی زناشویی آگاه شوند.

مشاوره کودک و نوجوان

شاید کودکان و نوجوانان مهم ترین اعضای یک خانواده باشند. شخصیت انسان ها در دوران کودکی شکل می گیرد و تغییرات روانی و جسمی در دوران بلوغ اهمیت بسیار زیادی دارند. انواع اختلالات، مشکلات تحصیلی، آسیب های اجتماعی و...، والدینی که فرزندانشان در دوران کودکی و نوجوانی هستند را نگران می کنند.

مشاوره تلفنی 24 ساعته می تواند خدمات مفیدی را در زمینه مسائل کودکان و نوجوانان ارائه دهد.

سالمندان

سالمندان قشری هستند که متأسفانه در جامعه ما توجه کمتری به آن ها می شود. افراد سالمند می توانند به انواع اختلالات روانی مثل افسردگی، اضطراب، مشکلات جنسی و... مبتلا شوند.

کسانی که با یک سالمند زندگی می کنند، می توانند با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی 24 ساعته راهکارهایی را برای حل مشکلات سالمندان یاد بگیرند.

مواردی که ذکر شدند فقط بخشی از خدمات مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته هستند و این مشاوره می تواند حوزه های تحصیلی، مهاجرت، نظام وظیفه و.... را هم در بر بگیرد.

در ادامه مطالعه مقاله «     مشاوره تلفنی 24 ساعته     » را به شما پیشنهاد می کنیم.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه انواع خدمات مشاوره تلفنی 24 ساعته، می توانید با مشاوران با تجربه و حرفه ای آیدانیتو در زمینه خانواده، تحصیلی، نظام وظیفه، مهاجرت و... تماس بگیرید.

برچسب ها: مشاوره تلفنی 24 ساعته ,

[ بازدید : 6 ]

[ چهارشنبه 1 اسفند 1397 ] 13:59 ] [ idanito ]

[ ]

خرید خدمت

 خرید خدمت 

در این مقاله به موضوع      خرید خدمت      پرداخته ایم. به داوطلبانی که 8 سال غیب از خدمت سربازی داشته اند و قصد مشخص کردن وضعیت سربازی خود را دارند، توصیه می کنیم در مقاله مدارک خرید خدمت همراه ما باشند تا با مدارک لازم جهت ثبت نام و مدارک مورد نیاز برای افراد متأهل و ... آشنا شوند.

شرایط خرید خدمت

همان طور که گفته شد افرادی که هشت سال غیبت تا آخر سال 97 را دارند، باید به عنوان مشمولین 8 سال غیبت اقدام به مشخص کردن وضعیت خود نمایند. این افراد می توانند با مراجعه به دفاتر پست الکترونیک انتظامی (پلیس + 10) درخواست خود را در دو حالت ثابت نمایند:
1. خرید خدمت با پرداخت جریمه غیبت
2. اعزام به خدمت و پایان دادن به غیبت

مدارک لازم جهت ثبت نام طرح جریمه مشمولان غیبت

داوطلبانی می توانند با پایان هشت سال یا بیشتر غیبت به منظور ثبت نام و خرید خدمت سربازی به دفاتر پست الکترونیک انتظامی (پلیس + 10) مراجعه نمایند. برای ثبت نام و درخواست معافیت داوطلبان می بایست مدارک لازم برای ثبت نام را به همراه داشته باشند. در این مبحث       خرید خدمت      را مشاهده خواهید کرد.

 1. اصل شناسنامه مشمول به همراه کپی
 2. اصل کارت ملی مشمول به همراه کپی
 3. اصل آخرین مدرک تحصیلی مشمول به همراه کپی

لازم است مشمولان طرح خرید خدمت سربازی با در دست داشتن مدارک گفته شده، اقدام به پیش ثبت نام طرح جریمه مشمولان غایب کنند.
برای آگاهی از کلیه ی مدارک لازم برای خرید خدمت سربازی با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

مدارک خرید خدمت سربازان فراری

اگر شما هم مطابق قانون، سرباز فراری به شمار می روید و در حال حاضر قصد خرید خدمت را دارید، بایستی به طور کامل از کلیه مدارک، آگاهی داشته باشید. پیشنهاد ما این است که برای آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط خرید خدمت با مشاوران نظام وظیفه آیدانیتو تماس بگیرید.
برای آگاهی از شرایط، ضوابط و مدارک خرید خدمت سربازان فراری با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

مدارک ثبت نام خرید خدمت افراد متأهل

 1. اصل شناسنامه مشمول به همراه کپی
 2. اصل کارت ملی مشمول به همراه کپی
 3. اصل آخرین مدرک تحصیلی به همراه کپی
 4. اصل شناسنامه همسر به همراه کپی
 5. اصل کارت ملی همسر به همراه کپی
 6. اصل شناسنامه فرزندان به همراه کپی
 7. اصل کارت ملی فرزندان به همراه کپی

افراد متأهل و دارای فرزند شامل تخفیفات در نظر گرفته شده برای مشمولین غیبت می شوند و به ازای هر فرزند 5% از هزینه خرید خدمت کسر خواهد شد. افراد برای       خرید خدمت      سربازی به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی مراجعه می کنند و پس از ارائه مدارک و ثبت درخواست، منتظر مرحله راستی آزمایی می شوند. در این مرحله به صحت اطلاعات درج شده پرداخته می شود و بعد با دریافت پیام از نحوه پرداخت مبلغ جریمه آگاه خواهند شد.
برای آگاهی از کلیه مدارک لازم به منظور ثبت نام خرید خدمت افراد متاهل با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

آیا من هم می توانم خدمتم را بخرم؟

قانون خرید خدمت، به صورت متداوم در حال تغییر است، به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای اینکه بدانید آیا مشمول قانون خرید خدمت سربازی می شوید یا نه، با مشاوران نظام وظیفه آیدانیتو تماس بگیرید.
اگر سوالی در زمینه قانون خرید خدمت ، ذهنتان را به خود مشغول کرده است، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

هزینه خرید خدمت چقدر است؟

هزینه خرید خدمت بستگی زیادی به مدرک تحصیلی شما خواهد داشت. با توجه به تغییر نرخ خرید خدمت در هر سال، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از هزینه خرید خدمت با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
در مقاله       خرید خدمت      می توانید از هزینه های هر مقطع، تخفیفات ارائه شده به مشمولان، طرح های پرداخت وجه، دریافت وام جهت تسویه جریمه و ... مطلع شوید.
اگر سوالی در زمینه مدارک خرید خدمت ، ذهنتان را به خود مشغول کرده است، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

برچسب ها: خرید خدمت ,

[ بازدید : 6 ]

[ سه شنبه 30 بهمن 1397 ] 16:47 ] [ idanito ]

[ ]

ثبت نام ارشد 98

 ثبت نام ارشد 98

با توجه به اینکه کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد با هم ادغام شده اند، دفترچه ثبت نام ارشد 98 برای هر دو دانشگاه یکسان است. افرادی که قصد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 را دارند، می بایست دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد 98 را مطالعه نمایند تا از زمان، نحوه و شرایط    ثبت نام ارشد 98     مطلع شوند. علاوه بر موارد فوق، مقررات نظام وظیفه، سهمیه ها و تسهیلات، شرایط و ضوابط ثبت نام اتباع خارجی و ... را می توانید در دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 98 مطالعه نمایید. در این مقاله قصد داریم، زمان، نحوه و شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 و مقررات نظام وظیفه عمومی مندرج در دفترچه ثبت نام کنکور ارشد 98 را مورد بررسی قرار دهیم.
برای آگاهی از رشته ها، گرایش ها، دانشگاه ها، شرایط پذیرش و ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد و هر آنچه باید در زمینه ثبت نام ارشد بدانید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

 ثبت نام کارشناسی ارشد 98

مطابق آخرین اطلاعیه منتشر شده از سازمان سنجش آموزش کشور، در دفترچه    ثبت نام ارشد 98       تغییراتی مشاهده می شود که بخشی از آن به کد رشته های امتحانی باز می گردد. مطابق این اطلاعیه، اطلاعات ثبت نام داوطلبان از روز یکشنبه 28 بهمن ماه 97 بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و داوطلبان بایستی تا روز چهارشنبه 1 اسفندماه نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود، اقدام نمایند. اگر قصد ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد را دارید، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کد رشته های امتحانی اصلاح شده، زمان مجدد ثبت نام و ویرایش اطلاعات با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

ویرایش اطلاعات ثبت نامی کنکور کارشناسی ارشد 98

با توجه به کد رشته های اصلاح شده در مجموعه های حقوق، فلسفه، مهندسی برق و نقشه برداری، داوطلبان بایستی در بازه ی زمانی 4 روزه ی ویرایش اطلاعات، به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

کدام رشته ها از دفترچه ثبت نام آزمون ارشد حذف شده اند؟ نام کدام گرایش ها تغییر یافته است؟

باتوجه به اصلاحات دفترچه کنکور کارشناسی ارشد، برخی از رشته ها از طریق سایر مجموعه ها نیز پذیرش دانشجو خواهند داشت. از طرفی برخی از رشته ها در دانشگاه های جدید مورد پذیرش قرار می گیرند و برخی به طور کامل حذف می شوند. جالب است که در برخی از موارد حتی نام گرایش های برخی از رشته ها اصلاح می شوند. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه ی اصلاحات صورت پذیرفته در دفترچه ثبت نام ارشد 98  با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
برای آگاهی از اصلاحات دفترچه ثبت نام ارشد 98 و هر آنچه که باید در زمینه ثبت نام در کنکور ارشد بدانید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

1- افرادی که دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه ای باشند و یا دانشجوی سال آخر مقطع کارشناسی باشند، می توانند     ثبت نام ارشد 98      را انجام دهند. 2- دانشجویان مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد که تا تاریخ 98/06/31 فارغ التحصیل نمی شوند، اگر قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 98 را دارند، می بایست تا پایان مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 98 از تحصیل انصراف دهند. 3- دانشجویانی که در دوره های روزانه کارشناسی ارشد 97 پذیرفته شده باشند، حتی در صورت عدم ثبت نام و انصراف قطعی از رشته قبولی، مجاز به ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 جهت انتخاب رشته دوره روزانه نخواهند بود. 4- فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته های دبیری می بایست قبل از ثبت نام موافقت کتبی و بدون قید و شرط آموزش و پرورش را مبنی بر ادامه تحصیل به دانشگاه قبولی خود ارائه دهند. 5- فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته های گروه پزشکی، می بایست قبل از اقدام به ثبت نام، وضعیت خود را از لحاظ طرح تعهد خدمت به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مشخص نمایند و از نظر وزارت مذکور منعی برای ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد نداشته باشند.
برای آگاهی از شرایط و ضوابط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

زمان و نحوه ثبت نام کنکور ارشد 98

زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 98 هم در نیمه ی دوم آذرماه 97 می باشد و به طور دقیق ثبت نام آزمون ارشد 98 از 16 آذر ماه آغاز و تا 25 آذر ادامه می یابد. نحوه ثبت نام کنکور ارشد 98 به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش انجام می شود. داوطلبان قبل از ثبت نام می بایست دفترچه ثبت نام ارشد 98  را مطالعه نمایند. هر داوطلب می تواند در یک کد رشته اصلی و یک کد رشته امتحانی شناور ثبت نام و برای هر کد رشته نیز یک کارت اعتباری خرید نمایند. سپس اطلاعات فردی و تحصیلی خود را به همراه گروه آزمایشی مورد نظر در فرم ثبت نام وارد کند. اگر داوطلبی قصد شرکت در دانشگاه های پیام نور و مؤسسات آموزشی غیر انتفاعی و غیر دولتی را داشته باشد، می بایست سریال اعتباری جداگانه تهیه نماید. با توجه به ادغام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد، کلیه داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد 98 شرکت کرده اند، در صورتیکه مجاز به انتخاب رشته شده باشند، می توانند انتخاب رشته دانشگاه آزاد را هم انجام دهند.

نکاتی در دفترچه که به آن ها دقت نمی کنید!

در دفترچه ثبت نام کنکور ارشد، نکات متعددی ذکر شده است که لازم است حتما قبل از اقدام به ثبت نام از آن ها اطلاع کافی داشته باشید. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از مهم ترین نکات دفترچه کنکور کارشناسی ارشد 98 با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
برای آگاهی از مهم ترین مندرجات دفترچه ثبت نام کنکور ارشد 98 با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

از انواع سهمیه اطلاع دارید؟

انواع مختلفی از سهمیه ها در دفترچهثبت نام ارشد 98  درج می شود. اگر قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد را دارید، بایستی از انواع سهمیه ها و میزان اثر این سهمیه ها در کنکور، اطلاع کافی داشته باشید. پیشنهاد ما این است که برای آگاهی از انواع سهمیه با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
جهت آگاهی از انواع سهمیه ها در کنکور کارشناسی ارشد با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

 

کدهای مورد نیاز برای ثبت نام کنکور ارشد

برای ثبت نام در کنکور ارشد، به جای ذکر برخی عناوین، بایستی برخی کدها را وارد نمایید. به عنوان مثال در برابر فیلد نام شهر، تهران ذکر نمی شود و بایستی کد شهر تهران را استخراج و با اعمال کد، سیستم به طور خودکار کلمه تهران را ثبت می کند. در مورد نام رشته و واحد دانشگاهی هم همین روند تکرار می شود. پیشنهاد می کنیم که برای آگاهی از کد های کورد نیاز برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.
جهت آگاهی از کدهای مورد نیاز برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

مقررات وظیفه عمومی مندرج در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد 98

1- فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد مشمول، مجاز به ثبت نام نمی باشند. 2- مشمولان غایب حق شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 98 را ندارند، در صورت شرکت در آزمون و قبولی در دانشگاه، معافیت تحصیلی برای آنها صادر نمی گردد و دانشگاهها مجاز به ثبت نام آنها نمی باشند. 3- سنوات تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حداکثر 3 سال می باشد. 4- دانشجویان اخراجی، تا پایان خدمت و یا اخذ معافیت دائم، مجاز به ادامه تحصیل نمی باشند.
برای آگاهی از کلیه مقررات وظیفه عمومی مندرج در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد 98 با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.

دانلود دفترچه ثبت نام ارشد

دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد، همزمان با ثبت نام کنکور ارشد، از طریق سایت سنجش اموزش کشور، انتشار می یابد. با توجه به اینکه مطالعه ی دقیق دفترچه به منظور ثبت نام الزامی و البته زمانبر است، پیشنهاد ما این است که برای آگاهی از مهم ترین نکات دفترچه، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید.
برای دانلود دفترچه ثبت نام ارشد 98 بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود دفترچه ثبت نام ارشد 98

در این مقاله به بررسی ثبت نام ارشد 98 پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله     ثبت نام ارشد 98      بزنید.
اگر سوالی در زمینه دفترچه ثبت نام ارشد 98 ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید.

 

 

برچسب ها: ثبت نام ارشد 98 ,

[ بازدید : 6 ]

[ شنبه 27 بهمن 1397 ] 16:18 ] [ idanito ]

[ ]

ثبت نام ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام  ارشد وزارت بهداشت، آزمون برگزار شده برای ورود داوطلبان دوره کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی است که توسط وزارت بهداشت و هماهنگ با دانشگاه آزاد برگزار می شود . دقت داشته باشید که    ثبت نام  ارشد وزارت بهداشت     از طریق سازمان سنجش انجام نمی شود.

زمان ثبت نام  ارشد وزارت بهداشت 98

با توجه به تاریخ ثبت نام سال گذشته حدس می زنیم     ثبت نام  ارشد وزارت بهداشت      نیز در نیمه ی اول اسفند ماه 97 صورت گیرد.

شرایط ثبت نام در کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

شرایط اختصاصی درج شده در ثبت نام  ارشد وزارت بهداشت مختصراً به شرح زیر می باشد:

 1. فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری عمومی و بالاتر متناسب با رشته ی انتخابی و یا دانشجویان سال آخر دوره ی کارشناسی که تا 31-06-97 فارغ التحصیل می شوند مجاز به ثبت نام هستند.
 2. عدم اشتغال به تحصیل در همان مقطع یا مقاطع دیگر در همان دانشگاه یا دانشگاه دیگر
 3. دارندگان معادل یا میانگین کل کمتر از 12 در دوره ی کارشناسی مجاز به شرکت در آزمون نیستند.
 4. تحصیل دوره ی کارشناسی ارشد تمام وقت می باشد و هر اشتغالی غیر از تحصیل ممنوع می باشد.
 5. کسانی که در سال 97 پذیرفته دوره ی روزانه هستند مجاز به شرکت در آزمون ارشد نیستند.
 6. افرادی که یکبار در دوره ی کارشناسی ارشد روزانه مدرک دریافت کرده اند و دوباره در دوره ی ارشد روزانه پذیرفته شده اند، باید شهریه ی معادل شبانه پرداخت کنند.
 7. برای داوطلبان رشته های 1) پرستاری مراقبت های ویژه 2) پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان 3) پرستاری اورژانس 4) تکنولوژی گردش خون داشتن حداقل 2 سال سابقه کار بالینی با مدرک کارشناسی الزامی می باشد.
 8. کسب حداقل 30 % نمره ی آزمون و 50% نمره ی میانگین شرکت کنندگان برای قبولی الزامی است.

 نحوه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 98

برای    ثبت نام  ارشد وزارت بهداشت     کافیست به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به sanjeshp مراجعه کرده و نسبت به خرید کارت اعتباری ثبت نام اقدام کنید. پس از تکمیل فرم ثبت نام و آپلود مدارک اسکن شده ثبت نام تکمیل شده و در پایان یک کد رهگیری در اختیار داوطلب قرار می گیرد.

مدارک لازم برای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت

1- فایل اسکن شده عکس 3x4 با فرمت JPG، ابعاد 300x 400 و حداکثر حجم kb100-200 2- اسکن صفحه اول شناسنامه 3- اسکن هر دو سمت کارت ملی

هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

هزینه ثبت نام در سال 96 برای هر رشته ی انتخابی 330.000 ریال بوده است. از این رو در سال 97 تفاوت چندانی نداشت و پیش بینی می شود که این میزان هزینه تا سال 98 تغییر چندانی نکند.

تاریخ برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت 98

زمان برگزاری آزمون های ارشد و دکتری وزارت بهداشت در سال 97 نسبت به سال 96 تغییر نکرد و آزمون ارشد در خردادماه  و آزمون دکتری 97 در تیرماه برگزار گردید. از این رو پیش بینی می شود که کنکور ارشد وزارت بهداشت در سال 98 نیز در در همین بازه ی زمانی برگزار شود.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

وزارت بهداشت در خصوص ثبت نام ارشد و یا ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبانی که موفق نشدند در مهلت اولیه ثبت نام خود را تکمیل کنند، معمولاً دو الی سه روز را به عنوان مهلت تمدید شده ی ثبت نام درنظر می گیرد که حدس می زنیم در مورد تمدیدمهلت ثبت نام  ارشد وزارت بهداشت نیز این اتفاق تکرار شود. اگر چه توصیه اکید ما بر ثبت نام زودهنگام و در روزهای آغازین مهلت ثبت نام است.
در این مقاله به بررسی ثبت نام  ارشد وزارت بهداشت پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله     ثبت نام  ارشد وزارت بهداشت     بزنید.
اگر سوالی در زمینه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید. شماره تلفن تماس فقط بدون گرفتن کد در سراسر کشور :      9099071974

برچسب ها: ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ,

[ بازدید : 4 ]

[ شنبه 27 بهمن 1397 ] 16:18 ] [ idanito ]

[ ]

حذفیات کنکور 98

حذفیات کنکور 98

کنکور سراسری همواره به عنوان یکی از مهم ترین و شناخته شده ترین آزمون ها برای هر داوطلب و دانش آموزی در طول دوران تحصیلی اش به شمار می رود. آزمونی سرنوشت ساز که آینده شغلی و حرفه ای فرد را رقم می زند. کنکور سراسری را می توان از جمله بزرگ ترین ماراتن های علمی در کشور دانست که در هر سال تحصیلی شمار زیادی از داوطلبان و دانش آموزان را درگیر خود می کند. همان گونه که می دانید فرارسیدن ماه بهمن برای بسیاری از داوطلبان ورود به دانشگاه مقارن با استرس و نگرانی ثبت نام در کنکور سراسری برای داوطلبان و دانش آموزان است. امسال نیز تمامی داوطلبان و متقاضیان انتظار انتشار دفترچه کنکوری دقیقاً مشابه سال های قبل را در سایت سازمان سنجش آموزش  کشور می کشیدند. اما در کمال تعجب و بر طبق اطلاعیه منتشر شده از جانب این سازمان شناخته شده ورود به شمار زیادی از رشته های تحصیلی دانشگاهی (85 درصد از رشته ها) به صورت بدون آزمون و تنها بر اساس سوابق تحصیلی برای داوطلب فراهم شد. اما با این حال امکان تحصیل در 15 درصد باقیمانده از رشته ها  فقط به صورت با آزمون برای متقاضیان امکان پذیر است و فرد ملزم به ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور است. اما در این میان و پس از اعلام منابع کنکور سراسری بحث     حذفیات کنکور 98    مطرح می شود. در واقع اطلاع و آگاهی دانش آموز و داوطلب کنکور سراسری از فهرست حذفیات کنکور در رشته های مختلف تحصیلی بسیار حیاتی و مهم به نظر می رسد. از این رو بحث مقاله حاضر را به مطرح کردن موضوع بسیار با اهمیت حذفیات کنکور اختصاص داده ایم. پس با ما همراه باشید تا اطلاعات ضروری را در رابطه با حذفیات کنکور سراسری به دست آورید.

حذفیات کنکور 98 نظام جدید

با توجه به مطرح شدن دو نوع از سؤالات برای داوطلبان نظام قدیم و جدید در کنکور سراسری 98 شاهد متفاوت بودن حذفیات کنکور 98 نظام جدید و نظام قدیم در مورد کلیه دروس اختصاصی و عمومی هستیم. حتی باید اشاره کنیم که      حذفیات کنکور 98     نظام جدید در مورد دروس اختصاصی گروه های مختلف آزمایشی انسانی، تجربی و ریاضی نیز کاملاً با یکدیگر تفاوت دارند. از همین رو، کسب اطلاع و آگاهی از حذفیات کنکور 98 نظام جدید برای کلیه داوطلبان از اهمیتی اساسی برخوردار است. زیرا از بخش های اعلام شده توسط سایت سازمان سنجش در کنکور سراسری سال 98 هیچ سؤالی مطرح نمی گردد و در صورت اطلاع داوطلب از این موضوع از صرف زمانی زیاد جهت مطالعه بخش هایی از کتب درسی خودداری می شود. در ادامه این مقاله، به بحث در مورد حذفیات گروه های آزمایشی مختلف از جمله زبان، هنر، ریاضی، تجربی و انسانی برای شما عزیزان داوطلب می پردازیم و سعی در ذکر بخشی از حذفیات اعلام شده در این رشته های تحصیلی و همین طور دروس عمومی را برای شما دوستان داریم.

حذفیات دروس عمومی

در این بخش از مقاله حاضر سعی در ذکر حذفیات دروس عمومی برای داوطلبان نظام جدید می پردازیم.

 

اسم کتاب

کد درس

مقطع تحصیلی

سال انتشار

قسمت های حذف شده در کنکور

فارسی 3112201دوازدهم1397جابجایی و جهش ضمیر-نشانه های جمع و«ی» نکره از وابسته های پسین-واج نگاری فرایندهای واجی-واج، هجا
فارسی 2111201یازدهم1396
زبان قرآن 2، عربی111206یازدهم1396بخش«للمطالعه»صفحه های 81و82 کتاب درسی
دین و زندگی 3112205دوازدهم1397محتوای قسمت های پاوری هافیلم، معرفی کتاب، دانش تکمیلی، پیشنهاد، پاسخ سؤالات شما و بیشتر بدانیم- فعالیت هایی که علامت ستاره دارند- آیه های ابتدایی هر درس همراه با ترجمه های آن ها
دین و زندگی 2111205یازدهم1396
دین و زندگی 1110205دهم1395
دین و زندگی 3112204دوازدهم1397محتوای کلیه بخش هایی از جمله برداشت ها، پاورقی ها، دانش تکمیلی، بیشتربدانم، معرفی کتاب و پاسخ سوالات شما- فعالیت هایی که در کنار آن ها علامت ستاره وجود دارد- آیه های مطرح شده در آغاز هر درس و ترجمه های ذکر شده برای آن ها
دین و زندگی2111204یازدهم1396
دین و زندگی1110204دهم1395

حذفیات کنکور انسانی

در این قسمت      حذفیات کنکور 98     انسانی راخدمتتان عنوان می کنیم. در اینجا حذفیات شماری از دروس آورده می شوند. لذت جهت کسب اطلاعات دقیق تر و جامع تر در این مورد می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

اسم کتاب

کد درس

مقطع تحصیلی

سال انتشار

قسمت های حذف شده در کنکور

روانشناسی111224یازدهم1396تصویرگنجانده شده در صفحه19کتاب درسی- پانویس های انگلیسی کلیه صفحات کتاب برای مطالعه تمام دروس
منطق110223دهم1395فعالیت های واگرای عنوان شده در داخل کادرهای آبی رنگ دروس همراه با عناوین تطبیق صفحه27،تفکر صفحه29ذکر نمونه صفحه45،ذکر نمونه صفحه55،بیان نمونه صفحه30،ذکر نمونه صفحه38،یک مسابقه صفحه43- مطالب برای مطالعه ها
فلسفه2112226دوازدهم1397کلیه فعالیت های داخل دروس به جز تمرین ها انتهای هر درس و پاورقی ها
تاریخ 2111219یازدهم1396متن تمامی فعالیت ها به خصوص فعالیت هایی با نام بررسی شواهد و مدارک-مطالب درج شده در تصاویر تاریخی، نقشه ها و نمودارهای خط زمان- مطالب یک توضیح« بیشتر» بدانیم ها

 

حذفیات کنکور تجربی

در این قسمت از مطلب پیش رو، به ذکرحذفیات کنکور 98 تجربی برای شما دوستان می پردازیم.

اسم کتاب

کد درس

مقطع تحصیلی

سال انتشار

قسمت های حذف شده در کنکور

شیمی3112210یازدهم

1397

نامگذاری ترکیب های عالی به غیر از آلکان ها-واژه نامه ها، تفکر نقادانه، پانویس ها، پیوست ها و آیا می دانیدها- تمامی داده های صفحه های دوم و سوم هر کدام از فصل ها که به شکل جدول، نمودار و شکل آمده اند
شیمی2111210یازدهم

1396

شیمی1110210دهم

1395

فیزیک2111244یازدهم

1396

خوب است بدانیدها، واژه نامه ها، جدول  ها، پیوست ها، داده های موجود در شماری از مسائل و پرسش ها که به یاد بسپاری آن ها هیچ ضرورتی ندارد
فیزیک 1112244دوازدهم

1397

ریاضی3112211دوازدهم

1397

کلیه مطالب بخش خواندنی های کتاب
ریاضی2111211یازدهم

1396

 

حذفیات کنکور ریاضی

در این قسمت، سعی در ذکر بخشی از حذفیات کنکور 98 ریاضی در شماری از دروس را داریم. برای کسب آگاهی و اطلاعات بیشتر در این زمینه مشاوران آیدانیتو در خدمت شما هستند.

اسم کتاب

کد درس

مقطع تحصیلیسال انتشار

قسمت های حذف شده در کنکور

آمار و احتمال111215یازدهم

1396

تمرین شماره 11 از صفحه127- از صفحه122کتاب تا 124- کلیه مطالب مندرج در بخش خواندنی های کتاب
ریاضیات گسسته112215دوازدهم

1397

کلیه مطالب نوشته شده در بخش خواندنی های کتاب
حسابان2112214دوازدهم

1397

هندسه3112213دوازدهم

1397

هندسه2111213دوازدهم
1397

حذفیات کنکور هنر

تمامی داوطلبان شرکت کننده در گروه هنر جهت کسب اطلاعات دقیق تر در مورد حذفیات کنکور هنر می توانند با مشاوران آیدانیتو تماس حاصل فرمایند.

حذفیات کنکور زبان

همان طور که در جریان هستید کنکور زبان منبع و کتاب درسی مشخصی در دروس اختصاصی به غیر از دروس عمومی تعیین کرد. جهت کسب اطلاعاتی کامل تر در این زمینه می توانید با مشاوران آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.
در این مقاله به تحلیل و بررسی      حذفیات کنکور 98     سراسری 98 نظام جدید پرداختیم. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات جامع تر سری هم به مقاله دفترچه کنکورسراسری 98 بزنید.

 

 

برچسب ها: حذفیات کنکور 98 ,

[ بازدید : 6 ]

[ شنبه 27 بهمن 1397 ] 16:18 ] [ idanito ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]